Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Známe absolutní vítěze iQVÝZVY

Známe absolutní vítěze iQVÝZVY

27.06.2021

Dne 18.6. 2021 v iQLANDII proběhlo vyhlášení vítězů prvního ročníku kreativní on-line soutěže pro děti do 15 let s názvem iQVÝZVA.

Finále se osobně zúčastnila většina vítězů 4 základních kol, pro které byl připraven bohatý program. Kromě samotného moderovaného vyhlášení vítězů si u nás finalisté užili i speciální science show a krátký animovaný film z produkce letošního Anifilmu 2021. Finalisté si odnesli kromě spousty zážitků i krásné ceny od partnerů iQVÝZVY, fotograie si můžete prohlédnout v galerii vedle článku. Reportáž z akce naleznete zde.

Soutěže se i v nelehké době (školní rok 2020 / 21) zúčastnily stovky dětí, což nás velmi potěšilo. Vybrat absolutní vítěze ze vítězů všech 4 základních kol nebyl pro odbornou porotu lehký úkol. Absolutním vítězům Latífě a Anise Ali za krásný model rakety, Adéle Žítkové za nádherný most a bratrům Jakubovi a Štěpánovi Koupilovým za úžasně dlouhou řetězovou reakci gratulujeme a už nyní se těšíme na další ročník naší iQVÝZVY, který odstartuje cca v říjnu 2021.