Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje

Co se u nás děje

iQLANDIA opět partnerem ANIFILMU

iQLANDIA bude i letos významným partnerem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilmu, který proběhne 22. - 27. června 2021 v Liberci. Návštěvníci Anifilmu díky našemu partnerství mohou využít slevy 20 % na vstup do expozic…

2021 muzejni noc sleva banner

Muzejní noc v iQLANDII

Už 25.6. nás čeká další Muzejní noc. Přijďte si ji užít k nám do světa plného chytré zábavy s 50% slevou na vstupné.

Brána do iQLANDIE je otevřena

Přijďte si užít chytrou zábavu a vykouzlit tak úsměv na tvářích nejen dětí. U nás se horka ani deště bát nemusíte. Máme otevřeno sedm dní v týdnu a těšíme se na Vás. Veškerá hygienická opatření budou v souladu…

iQLANDIE opět podporuje projekt ROZPOČTI SI TO!

Již 3. rokem je iQLANDIE partnerem této vzdělávací soutěže s cílem zlepšit finanční gramotnost u dětí základních a středních škol.

MLADÝ CHEMIK

iQLANDIE je partnerem celostátní soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika. Toto největší a nejpopulárnější chemické klání žáků osmých a devátých tříd základních škol v ČR podporujeme už 3. rokem.

Testovací budka na parkovišti iQLANDIE

Potřebujete se nechat otestovat na COVID-19 a nevíte kam vyrazit? Nově máte možnost využít testovací budku na parkovišti před iQLANDIÍ.

Finále iQVÝZVY přesunuto na 18. června

Kvůli protiepidemickým opatřením jsme posunuli finále iQVÝZVY z původního květnového termínu na pátek 18. června 2021.

Aktuální informace pro školní skupiny

Po dlouhých měsících nečinnosti jsme rádi, že můžeme opět nabídnout školám naše vzdělávací programy i expozice s názornými interaktivními exponáty. Těšíme se, že žáci u nás mohou opět experimentovat a pochopit teoretické poučky na…

Odstartoval iQBLOG

Právě jsme spustili nový iQBLOG, přehled chytré inspirace pro všechny

Prodlužujeme platnost vstupenek

Nestihl jsi iQLANDII či iQPARK navštívit a obáváš se končící platnosti tvé vstupenky? Není se čeho bát, platnost vstupenky prodlužujeme následujícím způsobem:   Vstupenky, kterým končila platnost v době od 1. 7.…

Příměstské tábory - LÉTO - již OBSAZENO

Děkujeme za velký zájem o příměstské tábory v iQLANDII nebo iQFABLABU. Bohužel jsou všechny turnusy již plně obsazeny. Budeme se těšit zase za rok.

Thespian se stal mluvčím liberecké kampaně

Náš robot Thespian si našel vedlejšák. Kromě toho, že je součástí expozice Člověk, kterou najdete v iQLANDII, se nově stal také mluvčím kampaně Evropské hlavní město kultury – Liberec 2028.

Astronomické události

Nový on-line seriál, každé pondělí od 18.00.

iQLANDIA-PF2021

PF 2021

Přejeme šťavnatý a zdravý rok ovoce a zeleniny.

iQVÝZVA - SOUTĚŽ

On-line soutěž pro tvořivé badatele do 15 let.

Vecery-pod-hvezdami-prednaska-iQLANDIA

ON-LINE: Večery pod hvězdami č.12

od 10.12.2020

Pravidelný cyklus přednášek iQPLANETÁRIA - tentokrát ON-LINE!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace