iQLANDIA, nebo iQPARK. Kam vyrazit a proč?

Máte různě staré děti a nevíte jaké centrum vybrat? Poradíme vám, jaké místo je pro vás to pravé. Jaký je rozdíl mezi iQPARKEM a iQLANDIÍ?

Kolik je dětem let a co je baví? 8 let je pomyslná hranice, ale ne nutnost.

Science centra jsou od sebe vzdálená jen cca 100 metrů – iQLANDIA v samostatné budově, iQPARK v areálu Centra Babylon.

iQLANDIA je vhodná pro děti od 8 let a všechny dospělé. Exponáty jsou techničtější, popisy odbornější, doprovodné programy (workshopy, science show) vysvětlují jevy, o kterých už děti někdy slyšely ve škole.

iQPARK se orientuje spíše na mladší badatele zhruba od 3 do 8 let. Exponáty jsou většinou ze dřeva, expozice jsou méně členité a rodič má tak snadno přehled, kde se jeho zvídavé dítě nachází. Doprovodné programy jsou uzpůsobeny menším dětem.

Celodenní interaktivní zábava s dětmi

Víte, co si vybavíme, když se řekne den v iQLANDII? Takový ten den, který se vyvrbí sám a celá rodina je spokojená! Čeká na vás 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je navíc i oblíbená science show a populární aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru nebo pokec s robotem Thespianem. Využijte levnější nákup vstupenek online.

Více o iQLANDII

Zábava pro nejmenší a odpočinek pro rodiče?

iQPARK je unikátní, zábavně naučné centrum pro nejmenší objevitele! Ve 4 patrech najdete interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost. V tematicky členěných expozicích dětem ukazuje, že i věda může být zábavná!

Přijďte k nám trávit čas smysluplně! A to klidně i s nejmenšími dětmi! iQPARK nabízí potřebné zázemí.

Více o iQPARKU