Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Víkend s drony

Víkend s drony

01.03.2022

Užijte si u nás víkend s drony. Poslední březnový víkend se těšte na předváděcí lety, kde se můžete sami chopit ovládání, i na doprovodný program v naší laboratoři!

Zajímají vás moderní technologie? Chtěli byste si vyzkoušet ovládat drona? Na poslední březnový víkend jsme si pro vás připravili Víkend s drony. O co půjde? Oba dva víkendové dny bude možné si pod dohledem našich zkušených lektorů vyzkoušet ovládat jednoduchého drona a proletět překážkovou dráhu v našem auditoriu.

V našich laboratořích bude navíc nachystaný doprovodný workshop na téma létání, kde si můžete vyrobit vychytaná létající házedla z papíru. Například boomerang, který se opravdu vrací a házet jej můžete i doma v pokojíčku. Jeho výrobě a návodu na házení jsme se již věnovali v příspěvku na iQBLOGU.

Kdy: 26. - 27. března

Kde: auditorium iQLANDIE a TULaborka

Denní program s drony:

14:30 – 15:30 –  létání s dronem ovládaným přes tablet (auditorium v 2. podlaží iQLANDIE)

14:00 – 14:45 – létající workshop (TULaborka)

Akce se koná zdarma v rámci vstupného do expozic iQLANDIE.