Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Velikonoce v iQPARKU

Velikonoce v iQPARKU

od 06.04.2023 do 10.04.2023

Jaro už se probouzí, barví, rodí a u nás si všichni hrají. A budou si hrát a tvořit i na připravovaném Velikonočním workshopu!

Na co se můžete těšit?

Těšte se na vyrábění dřevěných ptáčků a upleťte jim vlněné bříško. Vyzkoušíme, jak máte zvládnutou laboratorní práci s pipetou, umíte míchat barvy? Naučíme Vás barvit vejce neobyčejně. Máme pro Vás taky triky pro oči: červené brýle, UV baterky.

Kdy: 6. - 10. dubna od 14:00

Kde: v laboratoři ve 4. patře iQPARKU

Workshop je zdarma v rámci vstupného do iQPARKU, vhodný pro děti od 3let. Dorazit můžete i na naše Pokusy pro nejmenší s jarní a velikonoční tématikou od 11:00.

5

Hledání velikonočních kuřátek

Neděle 9. dubna bude věnována hledání velikonočních kuřátek (20ks celkem), která budou rozmístěna postupně v expozici iQPARKU během celého dne. Uvnitř kuřete bude malá hopsakoule a sleva 20 % do iQSHOPU na daný den. Kuřata se budou přidávat během dne, tedy známé pořekadlo neplatí. Kdo přijde později, najde také!

Program je zdarma v rámci vstupného do iQPARKU.

Těšíme se na Vás.

1