Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Vejce, vejce a zase vejce!

Vejce, vejce a zase vejce!

od 14.04.2022 do 18.04.2022

Připravili jsme pro vás tematicky zaměřený program, kde budou hlavním tématem vajíčka! Naučíte se poznat, zda je vajíčko uvařené, nebo jak rozeznat čerstvé a zkažené vejce. V naší laboratoři vám však ukážeme mnohem odbornější věci. Připravili jsme i velikonoční kvíz a science show!

Co Vám ukážeme dále? Pomocí UV zářivky prozkoumáte naši laboratorní kraslici nebo si vyrobíte tematické ozdoby, které si budete moci vzít domů. Připraven bude i velikonoční kvíz, ve kterém budete objevovat vajíčka rozvěšená v našich expozicích, která Vám pomohou s řešením.

Během naší velké science show, která byla upravená přímo na míru velikonočním svátkům, se dozvíte o významech jednotlivých dnů velikonočního týdne v doprovodu pokusů, které jsou pro tyto dny jako stvořené!

Kdy: 14. - 18. dubna

Kde: TULaborka (3. patro iQLANDIE)

Program:

  • workshop pro děti každý den od 14:00 do 14:45 
  • velká science show od 16:00

Zdarma v rámci vstupného do iQLANDIE.

Těšíme se na Vás!