Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Upcycling workshop: PET lahve

Upcycling workshop: PET lahve

od 16.03.2023 do 16.03.2023

Je tu poslední upcycling workshop v našem iQFABLABU v rámci spolupráce se značkou Kozel. Přijďte povýšit nepotřebné na užitečné nebo třeba vyrobit hračku pro vaše děti.

Přijďte si vyzkoušet upcycling na vlastní kůži! Vdechněte nový život starým věcem a staňte se kreativními designéry. V našem iQFABLABU na to bude ideální podmínka.

A to díky podpoře značky Kozel. Děkujeme! ❤

Logo Velkopopovický kozel

Jaký bude koncept?

Jedná se o otevřený workshop pro návštěvníky iQPARKU - určený především pro druhého z rodičů dětí. Budeme výrábět z recyklovaných PET lahví a dalších materiálů. A co? Dekorace do bytu (kasička, květináč, stínítko atd.) nebo třeba rakety pro děti. Doneste si základ materiálu na upcyklaci. Spotřební materiál a nářadí bude k dispozici v naší dílně iQFABLAB, ve které workshop proběhne.

upcycling pet lahev

Během pracovního půldne budete moci použít jakékoliv nástroje a nářadí, které v naší dílně uvidíte. K dispozici vám bude fablabí lektor se svojí studnicí nápadů a nespočtem zkušeností. Poradí vám s konceptem a nejspíš si přitom bude hladit svoji kozlí bradku značící jeho moudrost. Upcycling teď frčí!

„Upcycling je proces přeměňování odpadového materiálu nebo nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality, pro zlepšení hodnot životního prostředí."

Kdy, kde a kolik za to dám?

Kdy: 16. března 2023 od 13:00 do 16:00

Kde: chytrá dílna iQFABLAB

Workshop je zdarma v rámci vstupného do iQPARKU.

Praktické info

  • Základ k renovaci/upcyklaci – přineste si vlastní
  • Spotřební materiál a nářadí – bude k dispozici
  • Bude třeba souhlas s poskytnutím fotografií/videa pro marketingové účely Plzeňskému Prazdroji a.s. (značce Kozel)

Těšíme se na vás, kutilové!