Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Science show v Krajské vědecké knihovně Liberec v rámci TÝNES 2022

Science show v Krajské vědecké knihovně Liberec v rámci TÝNES 2022

27.01.2022

Zapojíme se do programu Krajských TÝdnů pro NEziskový Sektor TÝNES 2022. Od 3.2. do 3.3. jsou pro Vás v Krajské vědecké knihovně v Liberci připraveny přednášky, divadla, koncerty, výstavy nebo dílny pro děti. A za iQLANDII přispějeme tím, co nám je nejvlastnější – zábavným odpolednem s Dusíkovou science show!

Týnes 2022 - Pomáhat je radost

Dobrosrdečnou myšlenku této akce doplníme 16. 2. 2022 vědecko-zábavným programem. Proběhne Dusíková science show vedená zkušenými lektory, přivezeme interaktivní exponáty i naši putovní Kriminálku.

„Mrazivá zábavně naučná show plná výbuchů, smršťování a mlhy. Zkušení lektoři se pouští do vskutku bláznivých kousků, do kterých zapojí i vás, a věřte, že si odnesete velký zážitek. Zimomřiví se potom mohou zahřát u některého z našich interaktivních exponátů, které otestují vaše schopnosti a dovednosti."

Kdy: ve středu 16. 2. 2022 od 14:00 do 17:00

Kde: Krajská vědecká knihovna Liberec

Vstup: volný

Další info naleznete na webu TÝNES 2022 a na našem facebooku.

Krajské týdny pro neziskový sektor pro Vás pořádají:

Liberecký kraj, Asociace nestátních neziskových organizací Libereckého kraje a Regionální dobrovolnické centrum Libereckého kraje

Akce se koná pod záštitou Jiřího Ulvra, člena Rady Libereckého kraje.