Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Ročník 2022: Soutěž Business Talent pokračuje!

Ročník 2022: Soutěž Business Talent pokračuje!

08.09.2022

Business Talent 2022 je II. ročník úspěšné polytechnické soutěže, ve které si osmáci a deváťáci základních škol Libereckého kraje vyzkouší, jak to chodí v podnikání. Naši odborní lektoři provedou soutěžící procesem vzniku nového produktu od tvorby myšlenky přes úvahy o podnikatelských strategiích až po návrh a výrobu produktu, tedy „vymysli, vyrob, ukaž se!"

Proč?

Cílem soutěže je předat účastníkům pozitivní emoci z kreativní práce, ukázat jim moderní technologie otevřené dílny iQFABLAB a zajímavým způsobem je kariérně nasměrovat. Česko má totiž problém. Školy chrlí právníky a ekonomy, další potřebné profese ale zanikají. Pojďte společně s námi ukázat dětem, že tyto profese nemusí být jejich nutnou první volbou!

logo npo

Ceny pro výherní školy Business Talent 2022:

1. místo: Humanoidní robot ROBOTIS MINI

2. místo: 3D tiskárna Original Prusa MINI+ a základní filamenty

3. místo: Robotí vynálezce od společnosti LEGO

Humanoidní robot MINI

Obrázek: Cena za 1. místo v soutěži Business Talent: Humanoidní robot ROBOTIS MINI

Rok 2022: Soutěž Business Talent pokračuje!

Letošní ročník okořeníme o téma společenské odpovědnosti. V roli zadavatele se zapojí spolek DePejSek sdružující těžce zdravotně postižené osoby. Soutěžící poté navrhnou, vyrobí a odprezentují porotě chytré „vychytávky”, které handicapovaným usnadní život.

 

Přihlaste Vaši třídu včas!

Pro přihlášení do letošního Business Talentu vyplňte formulář vč. motivačních kritérií. Brzy Vám pak dáme vědět, jestli jsme Vás vybrali. Soutěžit bude celkem 8 škol. Ale pozor! Přihlašování končí už 12. 9. 2022.

Jak vypadal předchozí ročník?

Minulému ročníku kraloval tým ze ZŠ náměstí Míru Nový Bor s jejich projektem Fancy shoes. Spolu s dalšími medailisty vyhráli super ceny a zúčastnili se slavnostního vyhlášení s programem v našem iQPLANETÁRIU.

Business talent 2021

Partneři akce

ARR Liberecký kraj Depejsek iQLANDIA Liberec MŠMT

EU

Soutěž se koná pod záštitou Ing. Dana Ramzera, náměstka hejtmana Libereckého kraje.