Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Roboti v iQLANDII!

Roboti v iQLANDII!

25.01.2022

Únor patří robotům! Tento měsíc jsme pro Vás připravili robotický program. Jaký a s jakými roboty se můžete vedle našeho Thespiana setkat? 

ROBOTHLON

První únorový víkend jsme pro Vás připravili ROBOTHLON – projděte si nové robotické stanoviště v expozicích iQLANDIE a s pomocí šikovných lektorů objevujte schopnosti našich elektronických mazlíčků! Těšit se můžete na Ozoboty, robotí školku s Bee-boty, slalom s Robomasters a další.

Akce začíná oba víkendové dny ve 14:00 u RoboThespiana, kterého najdete ve 3. patře v expozici Člověk – Thespian Vám sdělí vše, co k úspěšnému absolvování ROBOTHLONU budete potřebovat. Na stanovištích s roboty budete za zvládnutí robotí disciplíny získávat razítka.

Kdy: 5. až 6. února, start vždy v 14:00

Robotí hra

Stáhněte si webovou aplikaci s pracovními listy po exponátech a zasoutěžte si s roboty v iQLANDII! Soutěž bude probíhat po celou dobu jarních prázdnin. Provedeme Vás těmi nejzajímavějšími robotickými exponáty naší iQLANDIE (robotické rameno exactec, robotické rameno engel, thespian, robotická ruka na marsu apod.). Odpovídejte na otázky a zasoutěžte si s námi o drobné ceny.

Kdy: 5. února až 20. března