Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Po 3 letech zase na Benátské!

Po 3 letech zase na Benátské!

od 28.07.2022 do 30.07.2022

Už tento čtvrtek začíná po 2 letech odstávky tradiční Benátská noc! 3 dny plné muziky ale i bohatého doprovodného programu. Kdo se těší na naše workshopy a večerní koncerty s tanečky?

Už za 3 dny to vypukne. Benátská! v Liberci je po covidové přestávce zase realitou. No a my z iQLANDIE zase přivezeme stany s exponáty, stolní fotbálek, roboarénu s Vex roboty a soutěžní dráhou a budeme dmýchat odpolední (chytrou) zábavu. Těšíme se na Vás u našeho stanu!

Kdy: 28. 7. – 31. 7. 2022

Kde: Běžecký Areál Vesec

plánek

Kdo najde náš stánek nebo potká RobiQa a vyfotí se s ním?

Online soutěž na Benátské

Zahrajte si s námi na Benátské iquíz a vyhrajte drobné ceny partnerů soutěže! Jak soutěž funguje? V areálu bude několik stanovišť, kde se dozvíte správné odpovědi. Poslední stanoviště bude u nás a pokud nám ukážete správně vyplněnou poslední stránku iquízu - máte vyhráno a odměníme Vás cenami od partnerů

Partneři: Bílý Tygři Liberec, Benátská! s Impulsem a Maloskalský pivovar