Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Jarní příměstský tábor: Táborová dílna pro kutily

Jarní příměstský tábor: Táborová dílna pro kutily

od 20.02.2023 do 24.02.2023

Je po Novém roce a jarňáky se přiblížily jako urychlovacím kouzlem. Nechte Vaše děti celý týden kutit v naší nabušené dílně za pomoci zkušených instruktorů. Samozřejmě s promyšleným programem plným zajímavých aktivit!

Spouštíme přihlášky!

Po úspěchu předchozích ročníků příměstských táborů se děti můžou i tyto jarní prázdniny těšit na týdenní vyrábění v našem iQFABLABU. Mladí kutilové si vyzkouší svou zručnost a otestují fantazii při výrobě věcí na 3D tiskárně, laseru či na řezacím plotteru a těšit se mohou i na robotí challenge! Přihlaste se a pořádně si to společně užijeme!

O děti budou po celý týden pečovat zkušení táboroví vedoucí, program v laboratořích a planetáriu budou zajišťovat naši odborní lektoři. Zajištěn bude celodenní pitný režim, 2x svačina a oběd.

Termín příměstského táboru:

  • 20. - 24. února 2023

Tábor probíhá denně vždy od 8:00 do 16:00 hod.

Vhodné pro děti od 10 do 15 let (2. stupeň ZŠ)

Cena: 3 400 Kč

Kapacita jednoho táborového turnusu: 16 dětí

 Lákalo by vaše děti cestovat časem? Podívejte se program jarního příměstského táboru, který pořádáme přímo v iQLANDII!

A letní tábory? Budou!

Pokud se Vám nehodí termín nebo jste nestihli přihlášky na jarní příměšťáky, o hlavních prázdninách proběhou tématicky stejné tábory. Prohlédněte si náplň i termíny na odkazu níže.