Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Jarní příměstský tábor: Cesta časem

Jarní příměstský tábor: Cesta časem

od 20.02.2023 do 24.02.2023

AKTUALIZACE: Kapacita táboru je naplněna.

Je po Novém roce a jarňáky se přiblížily jako urychlovacím kouzlem. Co takhle děti vyslat na týdenní cestu časem? Na tábor, kde potkají kamarády a ve zdraví se s nimi po vašich pracovních povinnostech shledáte?

Je to tady, přihlášky spuštěny!

Přemýšlíte, jak Vaše děti stráví jarní prázdniny? Přihlaste je k nám na příměstský tábor s tématem Cesta časem. Čeká je celotáborová hra s napínavým příběhem, nabitý program v laboratořích, projekce v planetáriu, oblíbené vyrábění ve fablabu a aktivity, ke kterým se jen tak nedostanou. Mimo jiné se podívají i do našich expozic v iQLANDII a iQPARKU. Pokud to počasí dovolí, vypravíme se v rámci cesty časem i za hranice iQLANDIE.

O děti budou po celý týden pečovat dva zkušení táboroví vedoucí, program v laboratořích a planetáriu budou zajišťovat naši odborní lektoři. Zajištěn bude celodenní pitný režim, 2x svačina a oběd.

Termín příměstského táboru:

  • 20. - 24. února 2023

Tábor probíhá denně vždy od 8:00 do 16:00 hod.

Vhodné pro děti od 6 do 12 let (1. stupeň ZŠ)

Cena: 3 200 Kč

Kapacita jednoho táborového turnusu: 20 dětí

AKTUALIZACE: Kapacita táboru je naplněna.

Lákalo by vaše děti kutění v dílně? Máte doma spíše budoucího technika či truhláře? Podívejte se program jarního příměstského táboru, který pořádáme v iQFABLABU!

A letní tábory? Budou!

Pokud se Vám nehodí termín nebo jste nestihli přihlášky na jarní příměšťáky, o hlavních prázdninách proběhou tématicky stejné tábory. Prohlédněte si náplň i termíny na odkazu níže.