Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. iQLANDIA opět partnerem ANIFILMU

iQLANDIA opět partnerem ANIFILMU

22.06.2021

iQLANDIA bude i letos významným partnerem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilmu, který proběhne 22. - 27. června 2021 v Liberci. Návštěvníci Anifilmu díky našemu partnerství mohou využít slevy 20 % na vstup do expozic iQLANDIE po dobu trvání Anifilmu 2021.

K uplatnění slevy stačí předložit festivalovou akreditaci na jméno na pokladně iQLANDIE. 

Součástí našeho partnerství s Anifilmem bude v termínu Anifilmu 22.-29.6. 2021 u nás v iQLANDII, v expozici TULaborka, probíhat speciální Animační workshop. Tento bude všem k dispozici 2x denně v časech 11:00 - 12:00 a 14:00 - 15:00. Návštěvníci si u nás budou moci sami zkompletovat vlastní postavičky z iQFABLABU a zkusit si s nimi základní animaci. Dále si zde budou moci vyzkoušet i různé způsoby čištění a filtrace vody a věnovat se tak více do hloubky i tématu letošního Anifilmu, kterým je životní prostředí.