Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Intro

Vzdělávací programy

Desítky programů ze všech čtyř iQ světů přehledně na jednom místě

NOVINKA - Výroba společenských her

Cílem programu vyrobit sadu společenských her, do akce jde celá třída. Žáci se seznámí s truhlářskou, kreativní i designerskou prací, jednoduše polytechnika se vším všudy. A hry si odnášíte s sebou do ZŠ.

Žáci si vyzkouší práci v hrubé dílně (smirkování, šroubování, řezání, lepení, stříhání, skládání), seznámí se z řezáním na laseru a gravírováním. Současně se seznámí s dalšími možnostmi chytré dílny (3D tiskárna) a bezpečností práce.

Třída si nejprve vybere čtyři hry z pestré nabídky (Puzzlovačka, Hook game, Na odstřel!, Balanční kameny, Tetris, Kostky, Labyrint, Házecí kroužky, Ruleta s vlastními úkoly či Balanční hra). V menších skupinách se pustí do realizace vybrané hry, žáci mohou kreativně využít moderní technologie a současně zdokonalují kooperativní a komunikativní dovednosti, originálně řeší problémy.

Proč právě výroba společenských her?

Využití her je nejen jako smysluplné zabavení během přestávek, ale třeba i v družině nebo klubu. Nezapomínejme si je ale především užít pro hru samotnou, relaxovat, radovat se, učit se prohrávat a vyhrávat

Typ programu
iQFABLAB
Vhodné pro ročníky
Cena
4000 Kč/třída
Délka programu
150 min
Počet osob
15 - 25 žáků (2-4 doprovody aktivně zapojeny do programu - dle věku dětí)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace