Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Intro

Vzdělávací programy

Desítky programů ze všech čtyř iQ světů přehledně na jednom místě

NOVINKA - Život rostlin

Botanický laboratorní workshop, ve kterém se žáci seznámí s mnoha zástupci rostlinné říše, které lze spatřit u nás nebo v zahraničí. Zaměří se na jejich specifické vlastnosti, díky nimž se jim daří přežít i v nejnáročnějších životních podmínkách. Prozkoumají, jak mohou být rostliny užitečné pro chod naší planety nebo pro samotného člověka – např. při určování orientačních prvků v přírodě. Mimo jiné otestují pH různých druhů půd a vyzkouší si zábavné třaskavé experimenty s pomerančovou kůrou.  Nezbytnou součástí cvičení bude práce s mikroskopy, laboratorními nástroji a originálními pomůckami vlastní výroby.

Typ programu
Laborka
Cílové předměty
Biologie, Přírodověda
Vhodné pro ročníky
Cena
70 Kč
Délka programu
90 - 120 min.
Počet osob
<br /> 15 - 25 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace