Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
Intro

Vzdělávací programy

Desítky programů ze všech čtyř iQ světů přehledně na jednom místě

NOVINKA - Únik z rostlinné buňky

Během únikové hry se podíváme pod „povrch“ rostlin, tedy na rostlinnou buňku a funkce jejích jednotlivých organel. Hra začíná uzavřením třídy uvnitř rostlinné buňky. V první části spolupracuje celá třída, poté se žáci rozdělí na 6 menších týmů, které budou hledat svou vlastní únikovou cestu. Pomocí jednoduchých laboratorních úloh se týmy postupně zorientují uvnitř buňky a seznámí se tak s jejím fungováním. Každý experiment ukrývá šifru, za jejíž vyřešení získají týmy část buněčné mapy – jednu z organel. Komu se podaří správně sestavit celou mapu, je jen krůček od svobody. Zbývá ještě najít a otevřít tajemný kryptex a získat tak klíč, který propustkou z buněčného vězení. Úniková hra trvá přibližně 2,5 hodiny, maximální časový limit je 3 hodiny.

Typ programu
Laborka
Cílové předměty
Biologie, Přírodověda
Vhodné pro ročníky
Cena
190 Kč (bez expozic), 250 Kč (s expozicemi iQLANDIE)
Délka programu
180 min.
Počet osob
15 - 25
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace