Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
Intro

iQPLANETÁRIUM

pestrá nabídka programů pro ZŠ i SŠ

Přijměte pozvánku na cestu do vesmíru!

Žákům a studentům základních a středních škol obohatíme a doplníme znalosti z astronomie, zeměpisu, přírodopisu i fyziky našimi speciálními projekcemi.

Informační leták:

iQPLANETARIUM-Pro-skoly

Dva typy programů pro školy:

  • ŽIVÁKY - unikátní tematické pořady, moderované lektorem. Kombinace moderní projekce, mluveného slova a aktivního zapojení žáků do názorných experimentů je skvělým a atraktivním doplňkem výuky. Zkušení lektoři Planetária pružně přizpůsobují obsah a způsob sdělení znalostem a schopnostem diváků. Celková doba programu je přibližně 60 minut.
  • FILMY jsou moderně animované snímky se zaměřením na živou či neživou přírodu. Filmům předchází patnáctiminutová prohlídka aktuální noční oblohy. Všechny filmy je možné produkovat v českém, anglickém, německém a polském jazyce zároveň. Celková doba programu je přibližně 60 minut.

Jak si iQPLANETÁRIUM maximálně užít:

  • Vybrat si z nabídky pořadů z aktuálního programu nebo objednat projekci dle vlastního výběru z celkové programové nabídky.
  • Včas si návštěvu REZERVOVAT e-mailem na rezervace@iqlandia.cz, pro upřesnění požadavku kontaktujte konzultantku pro školy: +420 730 809 075

Včasnou rezervací předejdete frontám na pokladně (objednané skupiny jsou odbavovány přednostně) a zklamání z obsazené kapacity sálu.