Intro

iQPLANETÁRIUM

pestrá nabídka programů pro ZŠ i SŠ

Přijměte pozvánku na cestu do vesmíru!

Žákům a studentům základních a středních škol obohatíme a doplníme znalosti z astronomie, zeměpisu, přírodopisu i fyziky našimi speciálními projekcemi.

Informační leták:

iQPLANETARIUM-Pro-skoly

Dva typy programů pro školy:

  • ŽIVÁKY - unikátní tematické pořady, moderované lektorem. Kombinace moderní projekce, mluveného slova a aktivního zapojení žáků do názorných experimentů je skvělým a atraktivním doplňkem výuky. Zkušení lektoři Planetária pružně přizpůsobují obsah a způsob sdělení znalostem a schopnostem diváků. Celková doba programu je přibližně 60 minut.
  • FILMY jsou moderně animované snímky se zaměřením na živou či neživou přírodu. Filmům předchází patnáctiminutová prohlídka aktuální noční oblohy. Všechny filmy je možné produkovat v českém, anglickém, německém a polském jazyce zároveň. Celková doba programu je přibližně 60 minut.

Jak si iQPLANETÁRIUM maximálně užít:

  • Vybrat si z nabídky pořadů z aktuálního programu nebo objednat projekci dle vlastního výběru z celkové programové nabídky.
  • Včas si návštěvu REZERVOVAT e-mailem na rezervace@iqlandia.cz, pro upřesnění požadavku kontaktujte konzultantku pro školy: +420 724 586 230.

Včasnou rezervací předejdete frontám na pokladně (objednané skupiny jsou odbavovány přednostně) a zklamání z obsazené kapacity sálu.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace