4+1 tip na chytré dárky!

Vánoční dilema je tu. Co poradit Ježíškovi, aby byl letos originální
(a hlavně efektivní)? U nás si můžete užít den plný zábavy a při tom rovnou nakoupit spoustu parád. Teda Ježíšek. Tady je 5 tipů na dárky, po kterých vaši nejbližší touží a ani to neví.

Šifrovačka Via da Vinci 

Čaj do termosky a jde se poznávat krásy Liberce! Sestavte si svůj tým a vydejte se do libereckých ulic a zákoutí. Můžete to třeba vzít po cestě přes horkou čokoládu nebo perníčkové lattéčko. Vyluštěte všech osm šifer Leonarda da Vinciho a dojděte až do cíle. 

sifrovaci_hra_iQLANDIA

Raději knihu?

Máte doma malého čtenáře? V našem knihomolím regále se určitě najdete to pravé ořechové. Třeba taková Fyzika superhrdinů vysvětluje fyzikální principy, systematicky uspořádané od základních zákonů mechaniky po kvantovou fyziku na příkladu superhrdinů. A které dítě nemiluje superhrdiny, že? 

kniha_iQshop_iQLANDIA

Hračky a hlavolamy 

Něco malého (nebo i většího) pro radost v dětských očích? V našem obchůdku najdete spoustu chytrých stavebnic a hraček, kterými se snadno zabaví celá rodina. Milovníkům skládání funkčních hraček doporučujeme omrknout nové stavebnice SEVA.

iQ TIP: mezi dětmi jsou hodně oblíbení robo-broučci od firmy HEX. 


roboti_iQshop_iQLANDIA

Kdo si hraje… 

Deskovka je vždy dobrý nápad. My jich máme habaděj, od těch legračních a párty her, až po ty, co dají vaší mozkovně pěkně zabrat. A už jste slyšeli tu velkou zprávu? I my už máme vlastní deskovku! A co v ní jde? Pomocí tetrisových dílků, které získáte ze 4 různých miniher, budete skládat vlastní iQLANDII.  

deskova_hra_iQLANDIA

Dárkový poukaz to jistí 

Aneb klasický dárek na poslední chvíli. Chcete obdarovaného potěšit neomezenou porcí chytré zábavy? Mrkněte na permanentky. Poukaz doručíme během chvilky elektronicky do mailu, nebo jsou k dispozici tištěné u nás na pokladně. 

iQ TIP: Schovejte dárkový poukaz jako překvapení do knížky.

 

poukaz_permanentka_iQLANDIA