4+1 tip na chytré dárky!

Vánoční dilema je tu. Co poradit Ježíškovi, aby byl letos originální
(a hlavně efektivní)? U nás si můžete užít den plný zábavy a při tom rovnou nakoupit spoustu parád. Teda Ježíšek. Tady je 5 tipů na dárky, po kterých vaši nejbližší touží a ani to neví.

Šifrovačka Via da Vinci 

Čaj do termosky a jde se poznávat krásy Liberce! Sestavte si svůj tým a vydejte se do libereckých ulic a zákoutí. Můžete to třeba vzít po cestě přes horkou čokoládu nebo perníčkové lattéčko. Vyluštěte všech osm šifer Leonarda da Vinciho a dojděte až do cíle. 

Šifrovací hra iQLANDIA

Raději knihu?

Máte doma malého čtenáře? V našem knihomolím regále se určitě najdete to pravé ořechové. Třeba taková Fyzika superhrdinů vysvětluje fyzikální principy, systematicky uspořádané od základních zákonů mechaniky po kvantovou fyziku na příkladu superhrdinů. A které dítě nemiluje superhrdiny, že? 

Kniha iQshop iQLANDIA.

Hračky a hlavolamy 

Něco malého (nebo i většího) pro radost v dětských očích? V našem obchůdku najdete spoustu chytrých stavebnic a hraček, kterými se snadno zabaví celá rodina. Milovníkům skládání funkčních hraček doporučujeme omrknout nové stavebnice SEVA.

iQ TIP: mezi dětmi jsou hodně oblíbení robo-broučci od firmy HEX. 


Roboti iQshop iQLANDIA

Kdo si hraje… 

Deskovka je vždy dobrý nápad. My jich máme habaděj, od těch legračních a párty her, až po ty, co dají vaší mozkovně pěkně zabrat. A už jste slyšeli tu velkou zprávu? I my už máme vlastní deskovku! A co v ní jde? Pomocí tetrisových dílků, které získáte ze 4 různých miniher, budete skládat vlastní iQLANDII.  

Desková hra iQLANDIA

Dárkový poukaz to jistí 

Aneb klasický dárek na poslední chvíli. Chcete obdarovaného potěšit neomezenou porcí chytré zábavy? Mrkněte na permanentky. Poukaz doručíme během chvilky elektronicky do mailu, nebo jsou k dispozici tištěné u nás na pokladně. 

iQ TIP: Schovejte dárkový poukaz jako překvapení do knížky.

 

poukaz a permanentka iQLANDIA