Unikněte z buňky a odhalte dezinformace! Nové vzdělávací programy v iQLANDII.

Máme pro vás nové nabušené vzdělávací programy, které vaši výuku okoření tak jako feferonky chilli con carne. Připravte se na dobrodružství ve světě vědy a objevování, programy jsme v našich laborkách pečlivě vyladili do poslední buňky podle požadavků moderního vzdělávání.

TIP: Zaujaly vás programy, ale už jste tak trochu vyrostli a chodíte do práce? Navrhněte je vašemu šéfovi jako originální teambuilding!

Unik z rostlinné buňky 

Nechte se zavést do fascinujícího světa rostlinných buněk v podobě únikové hry! Rozdělte se do týmů, kdo jako první získá klíč od rostlinné buňky – vyhrává. Zábavnou formou tak zjistíte vše o fotosyntéze, buněčném dýchání a mnoha dalších procesech, které jsou pro rostliny klíčové. Tento program je skvělým způsobem, jak zaujmout žáky biologií a přiblížit jim svět rostlinného království. 

Dozvědět se více!

Mineralogický detektiv 

V tomto programu si zahrajeme na opravdové detektivy! Akorát nebudeme hledat pachatele, ale budeme pátrat po krystalové soustavě, určovat barvu, lesk, tvrdost, hustotu a třeba i magnetické vlastnosti minerálů. A co by to bylo za detektiva bez lupy? Pomocí nich budou žáci pozorovat vzorky základních druhů minerálů a jejich úlomků. 

Dozvědět se více!

Lovci dezinformací 

V dnešním digitálním světě je důležité umět rozpoznat pravdivé informace od falešných. Tento program žákům pomůže naučit se kriticky hodnotit důvěryhodnost informací, ověřovat původ obrázků pomocí vyhledávání na internetu i zkoumat důvěryhodnost informací díky online mapám a jejich funkcím. Je to dovednost, která je neocenitelná v dnešním světě plném informačního smogu. 

Dozvědět se více!

Zní to skvěle, ale hodilo by se vám do výuky něco jiného? Mrkněte na celou nabídku vzdělávacích programů, máme jich už habaděj a určitě si vyberete to pravé ořechové. Tak neváhejte a dopřejte vaší třídě zážitek, kde se učení stává zábavou a inspirací.