Intro

Šablony

Pro účely využití finančních prostředků ze strukturálních fondů MŠMT v projektu ŠABLONY II (aktivita Projektový den mimo školu) nabízí iQLANDIA školám a organizacím trvale pracující s dětmi možnost uzavřít Smlouvu o poskytnutí služeb Uzavření smlouvy je možné pro vstup do expozic, programy anebo kombinaci obou. V projektu je nutné, aby škola měla zajištěného vlastního odborníka z praxe, který s dětmi před i po návštěvě našeho centra pracuje. iQLANDIA tohoto odborníka nezajišťuje a je nezbytné, aby si jej organizace zajistila samostatně. Není možné našimi lektory zajistit jakékoliv podpisy dokumentů. Smlouvu o poskytnutí služeb může za iQLANDII podepsat pouze statutární orgán, tj. ředitel.

Pokud budete se zněním smlouvy souhlasit, prosíme o doplnění potřebných údajů a zaslání na email rezervace@iqlandia.cz. Podpis je potřeba zrealizovat i v listinné podobě. 

Příspěvek ze strukturálních fondů, mezi které patří i čerpání v rámci výzvy ŠABLONY II, nelze kombinovat s příspěvkem Nadačního fondu IQLANDIA a vstupné je fakturováno v plné výši.

Ceník:

iQLANDIA-logo iQPARK-logo
vstupné do expozic iQLANDIA 170 Kč/žák vstupné do expozic iQPARK 130 Kč/žák
vstupné do expozic iQLANDIA + planetárium 230 Kč/žák vstupné do expozic iQPARK + planetárium 200 Kč/žák
vstupné do planetária bez expozic 90 Kč/žák dílničky 100 Kč/žák
laborky 120 – 140 Kč dle tématu velká science show 100 Kč/žák
tematická science show 100 Kč/žák  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace