Letos do narozeninového dortu iQLANDIE přidáme desátou svíčku. A do dortu iQPARKU dokonce dvacátou! Co z toho plyne? Radost, dárky, oslava a hlavně hodně balóóónků!

Je tu narozeninová oslava!

A co nesmí chybět na každé pořádné oslavě? BALÓNKY! Nebojte se, těch bude na oslavě 10. narozenin iQLANDIE a 20. narozenin iQPARKU opravdu dost. Pokusy s balónky budou hlavním tématem laboratoře v iQLANDII i workshopu v iQPARKU.

Balónky budou označovat soutěžní stanoviště ve Velké narozeninové hře a  všechna další místa, kde pro vás máme připravené nějaké narozeninové překvapení. Hledejte Šmoulové! :)

Kdy: 28. - 31. března

Kde: celá iQLANDIE i iQPARK

Vstupné na všechny narozeninové aktivity je zdarma v rámci vstupného.

Slavíme 10 let: Velká narozeninová hra

Chcete vyhrát super ceny a přitom s námi oslavit narozky iQLANDIE ve velkém vědeckém stylu? Zapojte se do naší narozeninové hry, která bude probíhat denně od 28. do 31. 3. vždy od 13:30 do 15:30.

Narozeninový dort iQLANDIE bude letos zdobit 10 svíček. Stejný bude i počet zapeklitých úkolů, rozmístěných po všech expozicích a v našich laboratořích. Stačí si vyzvednout hrací kartu dole u fontány a s dobře promazanými mozkovými závity vyrazit vstříc vědeckému poznání.

Pro každého účastníka máme připravenou malou odměnu! A pozor - hlavní ceny v podobě roční permanentky do iQLANDIE a Hry iQLANDIE se budou losovat v auditoriu každý den v 15:45.

Jak se přihlásit do slosování?

Kdy: v rámci narozeninových oslav vždy ​13:30 - 15:30

Kde: expozice a LAB 2 (2. podlaží iQLANDIE)

Vyhlášení vítězů: 15:45 v auditoriu (3. podlaží iQLANDIE

Narozeninový workshop: Očarované balónky

Nejsou v tom žádné čáry ani nadpřirozené schopnosti lektorů! V naší laborce dokážou balónky zpívat, samy se nafukovat a neprasknou, ani když si na ně stoupne tatínek. Ani když se je pokusíte propíchnout stovkou pěkně ostrých hřebíků. Čestný skautský! A možná zvládnou i roztančit škrobovou bažinu.

Nevěříte? Přijďte si vyzkoušet zábavné balónkové triky pod vedením dvou věhlasných kejklířek – Fyziky a Chemie.

Kdy: v rámci narozeninových oslav vždy 13:30 - 15:30

Kde: LAB 2 (2. podlaží iQLANDIE)

Ani iQPARK nezahálí a slaví po svém!

Otevíráme obě laboratoře dokořán a zveme Vás na boží Balónkový workshop.

Chci vědět více!