Jarní příměstský tábor: Cesta časem

Děti
Camps
iQLANDIA, iQPARK, iQFABLAB

AKTUALIZACE: Kapacita táboru je naplněna.

Je po Novém roce a jarňáky se přiblížily jako urychlovacím kouzlem. Co takhle děti vyslat na týdenní cestu časem? Na tábor, kde potkají kamarády a ve zdraví se s nimi po vašich pracovních povinnostech shledáte?

Je to tady, přihlášky spuštěny!

Přemýšlíte, jak Vaše děti stráví jarní prázdniny? Přihlaste je k nám na příměstský tábor s tématem Cesta časem. Čeká je celotáborová hra s napínavým příběhem, nabitý program v laboratořích, projekce v planetáriu, oblíbené vyrábění ve fablabu a aktivity, ke kterým se jen tak nedostanou. Mimo jiné se podívají i do našich expozic v iQLANDII iQPARKU. Pokud to počasí dovolí, vypravíme se v rámci cesty časem i za hranice iQLANDIE.

O děti budou po celý týden pečovat dva zkušení táboroví vedoucí, program v laboratořích a planetáriu budou zajišťovat naši odborní lektoři. Zajištěn bude celodenní pitný režim, 2x svačina a oběd.

Termín příměstského táboru:

  • 20. - 24. února 2023

Tábor probíhá denně vždy od 8:00 do 16:00 hod.

Vhodné pro děti od 6 do 12 let (1. stupeň ZŠ)

Cena: 3 200 Kč

Kapacita jednoho táborového turnusu: 20 dětí

AKTUALIZACE: Kapacita táboru je naplněna.

Příhlásit děti na příměstský tábor!

Lákalo by vaše děti kutění v dílně? Máte doma spíše budoucího technika či truhláře? Podívejte se program jarního příměstského táboru, který pořádáme v iQFABLABU!

Jarní příměstský tábor: Táborová dílna pro kutily

A letní tábory? Budou!

Pokud se Vám nehodí termín nebo jste nestihli přihlášky na jarní příměšťáky, o hlavních prázdninách proběhou tématicky stejné tábory. Prohlédněte si náplň i termíny na odkazu níže.

Letní příměstské tábory v iQLANDII a iQFALBABU