Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Unikněte z buňky a odhalte dezinformace! Nové vzdělávací programy v iQLANDII. 

Unikněte z buňky a odhalte dezinformace! Nové vzdělávací programy v iQLANDII. 

20.01.2024

Máme pro vás nové nabušené vzdělávací programy, které vaši výuku okoření tak jako feferonky chilli con carne. Připravte se na dobrodružství ve světě vědy a objevování, programy jsme v našich laborkách pečlivě vyladili do poslední buňky podle požadavků moderního vzdělávání. 

TIP: Zaujaly vás programy, ale už jste tak trochu vyrostli a chodíte do práce? Navrhněte je vašemu šéfovi jako originální teambuilding!

Unik z rostlinné buňky 

Nechte se zavést do fascinujícího světa rostlinných buněk v podobě únikové hry! Rozdělte se do týmů, kdo jako první získá klíč od rostlinné buňky – vyhrává. Zábavnou formou tak zjistíte vše o fotosyntéze, buněčném dýchání a mnoha dalších procesech, které jsou pro rostliny klíčové. Tento program je skvělým způsobem, jak zaujmout žáky biologií a přiblížit jim svět rostlinného království. 

Mineralogický detektiv 

V tomto programu si zahrajeme na opravdové detektivy! Akorát nebudeme hledat pachatele, ale budeme pátrat po krystalové soustavě, určovat barvu, lesk, tvrdost, hustotu a třeba i magnetické vlastnosti minerálů. A co by to bylo za detektiva bez lupy? Pomocí nich budou žáci pozorovat vzorky základních druhů minerálů a jejich úlomků. 

Lovci dezinformací 

V dnešním digitálním světě je důležité umět rozpoznat pravdivé informace od falešných. Tento program žákům pomůže naučit se kriticky hodnotit důvěryhodnost informací, ověřovat původ obrázků pomocí vyhledávání na internetu i zkoumat důvěryhodnost informací díky online mapám a jejich funkcím. Je to dovednost, která je neocenitelná v dnešním světě plném informačního smogu. 

 

Zní to skvěle, ale hodilo by se vám do výuky něco jiného? Mrkněte na celou nabídku vzdělávacích programů, máme jich už habaděj a určitě si vyberete to pravé ořechové. Tak neváhejte a dopřejte vaší třídě zážitek, kde se učení stává zábavou a inspirací.