Je tu Voyager! Filmová novinka k 10. výročí iQLANDIE

Štítky

Novinka Voyager je tak trochu dárek pro vás i pro nás, protože tenhle film je vážně pecka! Oslavte s námi 10 let výročí iQPLANETÁRIA a nechte se unášet vesmírem spolu se dvěma sondami, které jako první prozkoumaly tzv. plynné obry.

Voyager: Jeden z nejzajímavějších příběhů lidské historie

Připojte se k výpravě dvou sond, které od svého vypuštění v roce 1977 prozkoumaly nejen světy vzdálených plynných obrů: Jupiteru, Saturnu, Uranu a Neptunu, ale vydaly se i dále do mezihvězdného prostoru. Bude poselství mimozemským civilizacím, které nesou na svých palubách, náš první kontakt s nimi?

Dopřejte si promítání tohoto nového filmu třeba v rámci narozeninových oslav 10 let iQLANDIE a 20 let iQPARKU v průběhu 28. až 31. března. Navštívit můžete narozeninový workshop nebo tematickou Velkou narozeninovou hru. Prohlédněte si celý náš narozeninový program.

Před filmem standartně probíhá i přibližně 15minutová prohlídka aktuální noční oblohy pod vedením našeho lektora. 

Koupit vstupenky

NOVINKA: Voyager (45 min, doporučený věk: 10+)

Filmový zážitek s Voyagerem (a případně jakýkoliv jiný program) lze objednat i pro školní třídu a doplnit tak učivo dle RVP, které se týká sluneční soustavy se zaměřením především na plynné obry a jejich vybrané měsíce.

Program pro třídu objednávejte tady!