Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. iQLANDIA, nebo iQPARK. Kam vyrazit a proč?

iQLANDIA, nebo iQPARK. Kam vyrazit a proč?

29.09.2023

Máte různě staré děti a nevíte jaké centrum vybrat? Poradíme vám, jaké místo je pro vás to pravé. Jaký je rozdíl mezi iQPARKEM a iQLANDIÍ?

Kolik je dětem let a co je baví? 8 let je pomyslná hranice, ale ne nutnost.

iQLANDIA je vhodná pro děti od 8 let a všechny dospělé. Exponáty jsou techničtější, popisy odbornější, doprovodné programy (workshopy, science show) vysvětlují jevy, o kterých už děti někdy slyšely ve škole.

iQPARK se orientuje spíše na mladší badatele zhruba od 3 do 8 let. Exponáty jsou většinou ze dřeva, expozice jsou méně členité, a rodič má tak snadno přehled, kde se jeho zvídavé dítě nachází. Doprovodné programy jsou uzpůsobeny menším dětem.

Science centra jsou od sebe vzdálená jen cca 100 metrů - iQLANDIA v samostatné budově, iQPARK v areálu Centra Babylon.

Celodenní interaktivní zábava s dětmi | iQLANDIA Liberec

Víte, co si vybavíme, když se řekne den v iQLANDII? Takový ten den, který se vyvrbí sám a celá rodina je spokojená! Čeká na vás 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je navíc i oblíbená science show a populární aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru nebo pokec s robotem Thespianem. Využijte levnější nákup vstupenek online.

Zábava pro nejmenší a odpočinek pro rodiče? | iQPARK Liberec

iQPARK je unikátní, zábavně naučné centrum pro nejmenší objevitele! Ve 4 patrech najdete interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost. V tematicky členěných expozicích dětem ukazuje, že i věda může být zábavná!

Přijďte k nám trávit čas smysluplně! A to klidně i s nejmenšími dětmi! iQPARK nabízí potřebné zázemí.