Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Chcete se třídou do iQLANDIE, ale řešíte financování?

Chcete se třídou do iQLANDIE, ale řešíte financování?

26.08.2021

Od září startujeme nový projekt s názvem Pošli třídu do iQLANDIE, díky kterému bude možné zasponzorovat zážitkový den vybrané školní třídě.

Cílem tohoto projektu je oslovit sponzory z řad rodičů, podnikatelů a firem, aby svým finančním darem podpořili jimi vybranou školní třídu a poslali ji na zážitkový den do iQLANDIE.

Sponzoři mohou zaslat třídu na jeden ze čtyř základních balíčků, jejichž základem jsou naše vzdělávací programy v laboratořích, iQPLANETÁRIU nebo chytrých dílnách iQFABLABU.

Projekt Pošli třídu do iQLANDIE umožňuje podpořit rozvoj mladé generace dětí a žáků nejen ve smyslu objektivního poznávání, ale také ve vztahu k posílení motivace k dalšímu vzdělávání, sebedůvěry, objevu nových postojů a hodnot. Spolupráce mezi soukromou sférou – science centrem – školami je důležitým faktorem ovlivňující kvalitu absolventů a vyvážené situace na trhu práce.