Dne 18.6. 2021 v iQLANDII proběhlo vyhlášení vítězů prvního ročníku kreativní on-line soutěže pro děti do 15 let s názvem iQVÝZVA.

Finále se osobně zúčastnila většina vítězů 4 základních kol, pro které byl připraven bohatý program. Kromě samotného moderovaného vyhlášení vítězů si u nás finalisté užili i speciální science show a krátký animovaný film z produkce letošního Anifilmu 2021. Finalisté si odnesli kromě spousty zážitků i krásné ceny od partnerů iQVÝZVY, fotograie si můžete prohlédnout v galerii vedle článku. Reportáž z akce naleznete zde.

Soutěže se i v nelehké době (školní rok 2020 / 21) zúčastnily stovky dětí, což nás velmi potěšilo. Vybrat absolutní vítěze ze vítězů všech 4 základních kol nebyl pro odbornou porotu lehký úkol. Absolutním vítězům Latífě a Anise Ali za krásný model rakety, Adéle Žítkové za nádherný most a bratrům Jakubovi a Štěpánovi Koupilovým za úžasně dlouhou řetězovou reakci gratulujeme a už nyní se těšíme na další ročník naší iQVÝZVY, který odstartuje cca v říjnu 2021.