Vypsány nové technické kurzy v iQFABLABU

Štítky

Naplánovali jsme další kurzy na rok 2023. Pořiďte zážitkový dárek pro rodinného kutila nebo udělejte radost sobě a přijďte si povyrábět do naší chytré dílny.

Technický kurz Řezání a gravírování do dřeva - LASER

Co tě čeká?

Kreativní kurz s vůní dřeva. Osaháš si software a přístroje dostupné ve specializovaných dílnách. Naučíš se, jak si ovládat software CorelDRAW a jak v něm připravit podklady pro řezání laserovou řezačkou. Ukážeme si, jak pracovat s laserem Epilog, jaké materiály zvolit a kterým se vyhnout. Dozvíš se, jak nastavit hodnoty při práci s různými materiály. Podíváme se na hotové výrobky, zdroje inspirace a vychytávky, které vám usnadní práci. Vyrobíš si originální dárek pro sebe, nebo své blízké s vlastnoručně navrženým tvarem a obrázkem.

Kurz laser

Čas a trvání: Kurzy trvají cca 4 hodiny. První tři hodiny jsou věnovány náplni kurzu, v závěru mají návštěvníci možnost zakoupit si další materiál a dál volně tvořit.

Cena: 1490 Kč/os.

Absolvování kurzu vyžaduje základní znalost ovládání PC. Čeká tě uvítací balíček, certifikát, materiál.

Termín: 26. 3. 2023

Zakoupit si workshop LASERU zde

Technický kurz 3D tisk pro začátečníky

Co tě čeká?

Kurz obsahuje teoretickou i praktickou část. V teorii se seznámíme s historií a technologiemi 3D tisku, povíme si něco o jeho využití a dostupných materiálech. Ukážeme si, kde najít nebo vytvořit model pro 3D tisk. V praktické části si ukážeme základní ovládání tiskárny Prusa MK3S, třeba jak zavést a vyměnit filament. Čeká vás příprava tiskárny a modelu pro tisk a tisk drobného modelu. Proběhne i ukázka UV LED tiskárny a nakonec přidáme tipy k další práci.

Pokud je pro tebe 3D tisk jako španělská vesnice, přečti si náš článek o 3D tisku na iQBLOGU.

Kurz 3D tisku

Čas a trvání: Kurzy trvají cca 4 hodiny. První tři hodiny jsou věnovány náplni kurzu, v závěru mají návštěvníci možnost zakoupit si další materiál a dál volně tvořit.

Cena: 1490 Kč/os.

Absolvování kurzu vyžaduje základní znalost ovládání PC. Čeká tě uvítací balíček, certifikát, materiál.

Termín: 5. 3. 2023

 Zakoupit si workshop 3D tisku zde

Těšíme se na tebe v naší chytré dílně!