Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

  1. Úvod
  2. iQSHOP
  3. iQFABLAB: Technické kurzy
  4. Řezání a gravírování do dřeva - TERMÍN 26. 3. 2023

iQFABLAB: Technické kurzy

iQFABLAB: Technické kurzy - Řezání a gravírování do dřeva - TERMÍN 26. 3. 2023

iQFABLAB: Technický kurz Řezání a gravírování do dřeva - LASER

Čas a trvání: Kurzy trvají cca 4 hodiny. První tři hodiny jsou věnovány náplni kurzu, v závěru mají návštěvníci možnost zakoupit si další materiál a dál volně tvořit. Nedělní kurzy mají pauzu na oběd a probíhají od 10:00 do 12:00 (1. část) a od 13:00 do 15:00 (2. část).

Občerstvení: Návštěvníci si mohou zakoupit drobné občerstvení. Oběd není zajištěn.

Počet osob: Minimální návštěvnost kurzu jsou 4 osoby, maximální počet účastníků je 8. V případě nenaplnění, posouváme po dohodě zájemce na další termín. Kurzy mohou navštívit osoby 15+.

Cena: 1 490 Kč/os. Absolvování kurzu vyžaduje základní znalost ovládání PC. Čeká tě uvítací balíček, certifikát, materiál.

A co tě čeká?

Kreativní kurz s vůní dřeva. Osaháš si software a přístroje dostupné ve specializovaných dílnách. Naučíš se, jak si ovládat software CorelDRAW a jak v něm připravit podklady pro řezání laserovou řezačkou. Ukážeme si, jak pracovat s laserem Epilog, jaké materiály zvolit a kterým se vyhnout. Dozvíš se, jak nastavit hodnoty při práci s různými materiály. Podíváme se na hotové výrobky, zdroje inspirace a vychytávky, které vám usnadní práci. Vyrobíš si originální dárek pro sebe, nebo své blízké s vlastnoručně navrženým tvarem a obrázkem. Také si předvedeme otočný nástavec pro gravírování na kulaté předměty jako je sklenička

V rámci kurzu dostaneš překližkovou desku, z které můžeš vyrábět. Ale můžeš si donést i jiný dřevěný předmět, na který se nebudeš bát gravírovat.

VYPSANÝ TERMÍN: 26. 3. 2023

Skladem 5+
Načítám...