Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Pro návštěvníky
  3. Akce
  4. iQCAFÉ - Anti-aging v konceptu výživy

iQCAFÉ - Anti-aging v konceptu výživy

Jak vlastně naše tělo stárne a je dlouhověkost privilegiem skupiny vyvolených? Téma anti-agingu probereme na další přednášce z cyklu iQCAFÉ spolu s přednášející Terezou Vágnerovou.

O přednášející

Naším hostem bude významná nutriční terapeutka Mgr. Ing. Tereza Vágnerová. "Tereza pracuje jako odborná asistentka a nutriční terapeutka Geriatrické kliniky, Lůžek včasné rehabilitace iktového centra a Ambulance nutriční péče VFN a 1. LF UK. Absolvovala 1. LF UK v bakalářském oboru Nutriční terapeut, magisterském oboru Nutriční specialista a oboru Výživa a potraviny Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU. V současné době studuje doktorský program Preventivní medicína při 1. LF UK a AV. Je zakládajícím členem a součástí výkonného výboru České asociace nutričních terapeutů. Věnuje se výzkumu v oblasti sarkopenie, sarkopenické obezity, dietetiky a nutriční biochemie na mezinárodní úrovni."

Zdroj citace: https://fitnut.cz/lektor/tereza-vagnerova

Jaké bude téma zářijového iQCAFÉ?

Jak vlastně naše tělo stárne? Je dlouhověkost privilegiem skupiny vyvolených? Do jaké míry proces stárnutí ovlivňují epigenetické modifikace DNA? Můžeme sami zasáhnout a progresi stárnutí zpomalit nebo je rychlost předem naprogramovaná? Jakou roli sehrává výživa a jednotlivé složky potravy?

Přednášející: Tereza Vágnerová

Téma: „Anti-aging v konceptu výživy“

Místo konání: MatematikUm, 3. podlaží budovy iQLANDIE

Co je iQCAFÉ?

  • Speciální seriál přednášek s přírodovědnou tematikou
  • Určeno dospělým i studentům vysokých a středních škol
  • Nutná registrace na přednášku.
  • Vstup zdarma.
Datum a čas konání:
26.09.2023 17:30
Kde:
MatematikUM