Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Pronájem a obchod
  4. Putovní výstavy a doprovodné programy
Intro

Putovní výstavy a doprovodné programy

Putovní výstavy

Zaujal vás koncept Science centra iQLANDIA a chtěli byste nabídnout vašim návštěvníkům zábavně naučnou výstavu? Rádi za vámi přijedeme s některou z našich putovních výstav. Výstavu lze doplnit o některý z našich doprovodných programů vedený zkušenými lektory. 

Pronájem jednotlivých exponátů 

Nemáte prostor na celou výstavu? Nevadí, nabízíme i pronájem a prodej jednotlivých interaktivních exponátů. Pronájem na jeden den nebo třeba rok. 

Firemní akce a doprovodné programy 

Ať už pořádáte vaši firemní akci kdekoli, rádi za vámi přijedeme a předvedeme třeba Science show nebo provedeme společné experimenty. 

  • Science show – o tom, že věda je zábava, vás přesvědčí na míru připravená zábavně-naučná show, s níž naši odborní lektoři sklízejí úspěchy doma i ve světě. Předvedou vám, jak se zapaluje ledem a že i mouka umí hořet. Show trvá 20 až 40 minut a lze ji připravit i tematicky na klíč dle vašich individuálních požadavků. 

science

„Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší Science show. Zkušení lektoři se pouští do bláznivých kousků, do kterých zapojí i vás!"

  • Terénní tematické workshopy - vyberte si z pestré nabídky našich terénních workshopů. Každý z workshopů obsluhuje dvojice zkušených lektorů. Workshopy jsou vhodné primárně do vnitřního prostředí, ale v závislosti na počasí je lze realizovat i v exteriéru. Obslužnost workshopů je 10-20 osob najednou a doba strávená na workshopu je závislá na zájmu návštěvníka, v průměru 10-15 minut. Workshopy lze připravit i na klíč dle vašich individuálních požadavků.

Ke stažení:

Doprovodné programyDoprovodné programy - nabídka doprovodných programů

Nabídka PV2Nabídka PV2 - putovní výstava PV2

Nabídka PV3Nabídka PV3 - putovní výstava PV3

Nabídka PV4Nabídka PV4 - putovní výstava PV4

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz?

Kontaktujte našeho obchodního manažera.

Ing. Zdeněk Vojtěch

+420 605 220 079

obchod@iqlandia.cz

vojtech.z@iqlandia.cz

Ing. Zdeněk Vojtěch