Upcycling workshop: PET lahve

Pro rodiny
Děti
Workshop
iQFABLAB

Je tu poslední upcycling workshop v našem iQFABLABU v rámci spolupráce se značkou Kozel. Přijďte povýšit nepotřebné na užitečné nebo třeba vyrobit hračku pro vaše děti.

Přijďte si vyzkoušet upcycling na vlastní kůži! Vdechněte nový život starým věcem a staňte se kreativními designéry. V našem iQFABLABU na to bude ideální podmínka.

A to díky podpoře značky Kozel. Děkujeme! ❤

Logo Velkopopovický kozel

Jaký bude koncept?

Jedná se o otevřený workshop pro návštěvníky iQPARKU - určený především pro druhého z rodičů dětí. Budeme výrábět z recyklovaných PET lahví a dalších materiálů. A co? Dekorace do bytu (kasička, květináč, stínítko atd.) nebo třeba rakety pro děti. Doneste si základ materiálu na upcyklaci. Spotřební materiál a nářadí bude k dispozici v naší dílně iQFABLAB, ve které workshop proběhne.

upcycling pet lahev

Během pracovního půldne budete moci použít jakékoliv nástroje a nářadí, které v naší dílně uvidíte. K dispozici vám bude fablabí lektor se svojí studnicí nápadů a nespočtem zkušeností. Poradí vám s konceptem a nejspíš si přitom bude hladit svoji kozlí bradku značící jeho moudrost. Upcycling teď frčí!

„Upcycling je proces přeměňování odpadového materiálu nebo nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality, pro zlepšení hodnot životního prostředí."

Praktické info

  • Základ k renovaci/upcyklaci – přineste si vlastní
  • Spotřební materiál a nářadí – bude k dispozici
  • Bude třeba souhlas s poskytnutím fotografií/videa pro marketingové účely Plzeňskému Prazdroji a.s. (značce Kozel)

Těšíme se na vás, kutilové!