Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. iQBLOG
  3. 4+1 tip na chytré dárky! 

4+1 tip na chytré dárky! 

04.12.2023

Vánoční dilema je tu. Co poradit Ježíškovi, aby byl letos originální (a hlavně efektivní)? U nás si můžete užít den plný zábavy a při tom rovnou nakoupit spoustu parád. Teda Ježíšek. Tady je 5 tipů na dárky, po kterých vaši nejbližší touží a ani to neví: 

Šifrovačka Via da Vinci 

Čaj do termosky a jde se poznávat krásy Liberce! Sestavte si svůj tým a vydejte se do libereckých ulic a zákoutí. Můžete to třeba vzít po cestě přes horkou čokoládu nebo perníčkové lattéčko. Vyluštěte všech osm šifer Leonarda da Vinciho a dojděte až do cíle. 

sifrovaci_hra_iQLANDIA

 

Raději knihu? 

Máte doma malého čtenáře? V našem knihomolím regále se určitě najdete to pravé ořechové. Třeba taková Fyzika superhrdinů vysvětluje fyzikální principy, systematicky uspořádané od základních zákonů mechaniky po kvantovou fyziku na příkladu superhrdinů. A které dítě nemiluje superhrdiny, že? 

kniha_iQshop_iQLANDIA

 

Hračky a hlavolamy 

Něco malého (nebo i většího) pro radost v dětských očích? V našem obchůdku najdete spoustu chytrých stavebnic a hraček, kterými se snadno zabaví celá rodina. Milovníkům skládání funkčních hraček doporučujeme omrknout nové stavebnice SEVA.

iQ TIP: mezi dětmi jsou hodně oblíbení robo-broučci od firmy HEX. 

roboti_iQshop_iQLANDIA

 

Kdo si hraje… 

Deskovka je vždy dobrý nápad. My jich máme habaděj, od těch legračních a párty her, až po ty, co dají vaší mozkovně pěkně zabrat. A už jste slyšeli tu velkou zprávu? I my už máme vlastní deskovku! A co v ní jde? Pomocí tetrisových dílků, které získáte ze 4 různých miniher, budete skládat vlastní iQLANDII.  

deskova_hra_iQLANDIA

 

Dárkový poukaz to jistí 

Aneb klasický dárek na poslední chvíli. Chcete obdarovaného potěšit neomezenou porcí chytré zábavy? Mrkněte na permanentky. Poukaz doručíme během chvilky elektronicky do mailu, nebo jsou k dispozici tištěné u nás na pokladně. 

iQ TIP: Schovejte dárkový poukaz jako překvapení do knížky.

poukaz_permanentka_iQLANDIA

 

Komentáře (0)

Načítám...