Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Strašidelná laboratoř pro školy

Strašidelná laboratoř pro školy

od 31.10.2023 do 03.11.2023

Máte plnou třídu badatelů, kteří mají odvahu experimentovat? Připravili jsme speciální vzdělávací program s názvem Strašidelná laboratoř.

Mladší žáci si v Laborce v iQPARKU vyzkouší namíchat světelný lektvar, prolézat pavoučí sítí nebo si vyrobí strašidelnou škrabošku. Možná si troufnou i na slizovou bažinu, tančit s kostlivci nebo odhalí, co skrývají tajemné mumie.

Tento program je určen pro žáky 1. - 3. třídy ZŠ a lze ho objednat jen během vybraných podzimních dní.

 

Pro učitele starších žáků máme návrh: Co takhle oslavit letošního Haloweena originálně a vědecky-nevážně? Vezměte své žáky 4–6. tříd na zábavnou čarodějnou hodinu do iQLANDIE. Zážitkový program s názvem Strašidelná laboratoř je určen pro jednu třídu o max. 30 odvážlivcích.

První část programu se odehrává v tematicky vyzdobené laboratoři, kde žáky čeká výroba rozličných lektvarů a trolích soplů, návštěva Drákulova doupěte nebo barevné dračí ohně. V druhé části se z žáků stanou krotitelé blesků a doslova na vlastní kůži okusí kouzelnou moc statické elektřiny.