Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Mise: hledačka lupenů na Benátskou! v iQLANDII

Mise: hledačka lupenů na Benátskou! v iQLANDII

od 22.07.2023 do 22.07.2023

Chystáte se na Benátskou? My si to nenecháme ujít, letos se můžete těšit třeba na Rybičky 48, Mirai, Viktora Sheena, Jaromíra Nohavicu nebo Lenku Filipovou! Přijďte 22. 7. do iQLANDIE zkusit štěstí a zahrát si bojovku o vstupenky! 

O co jde?

iQLANDIA je opět již tradičním partnerem festivalu Benátská! A jako dárek pro vás máme 8 celofestivalových vstupenek, ale nebude to jen tak! Musíte si je totiž najít…

V sobotu 22. 7. se u nás v iQLANDII na 8 tajných místech budou schovávat poukazy, kdo je najde, ten si užije spoustu festivalové zábavy zdarma! Ale pozor, počítá se pouze 1 poukaz na návštěvníka (s platnou vstupenkou do iQLANDIE). 

Pro nápovědy a aktuální počet zbylých schovaných poukazů sledujte naše sociální sítě.

Kdy: Sobota 22. 7. od 10:00 (do nalezení všech poukazů)
Kde: prostory iQLANDIE

Nechť lov započne!

Podmínky:

  • Soutěžícím se stává návštěvník iQLANDIE nad 16 let s platnou zaplacenou vstupenkou (soutěž se tedy nevztahuje na zaměstnance iQLANDIE a zaměstnance restaurace).
  • Výhercem se stává ten návštěvník, který v prostorách iQLANDIE najde dárkový poukaz a e-mailem kontaktuje marketing@iqlandia.cz s heslem poukazu, následně mu bude zaslána elektronická vstupenka na festival.
  • Je možné získat pouze 1 vstupenku na osobu.