Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
 1. Úvod
 2. Co se u nás děje
 3. Mikuláš v iQPARKU

Mikuláš v iQPARKU

24.11.2021

Mikuláš s čertem i andělem přijdou navštívit děti do iQPARKU. Dorazte s dětmi a zažijete krásnou mikulášskou atmosféru. Mikuláš na Vás bude čekat 4. nebo 5. 12. 2021 v andělské a čertovské laboratoři. 

Těšit se můžete na hodinový program v andělské a čertovské laboratoři a pokusy pro nejmladší. Také Vás čeká zdobení perníčků, výroba obláčků a čertovská stezka pro odvážlivce. Vyrobíte si loutku nebo si můžete zaskákat v pytli.

Vstupné na Mikuláše je 100Kč za dítě, dospělý doprovod je zdarma (vstupenky do expozic iQPARKU lze zakoupit na pokladně nebo online a nejsou součástí Mikuláše!).

Vyberte si, jakou nadílku pro své děti chcete:

 • Doneste si vlastní podepsaný balíček
 • Zakupte si vlastní obsah do tašky v iQSHOPU 

K nákupu v iQSHOPU jsme pro vás připravili ozdobnou papírovou tašku se zimními motivy.

Prosíme o respektování pravidel nastavených od 22. 11. 2021, vstup na akci Mikuláš v iQPARKU je povolen:

 • dospělým návštěvníkům, kteří se prokážou certifikátem absolvováním očkování (minimálně 14 dní po druhé dávce), laboratorním potvrzením o prodělání onemocnění Covidem-19 v době ne delší než 180 dnů 
 • návštěvníkům, kteří se mohou prokázat PCR testem (platný 72 hodin):
  • mladí lidé od dvanácti do osmnácti let
  • lidé, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou očkovat
  • lidé, které mají za sebou jen první dávku očkování, případně jim neuběhla čtrnáctidenní lhůta od dávky druhé

Pro děti do dvanácti let bez prokazování.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace