Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. iQLANDIA na Anifilmu 2022

iQLANDIA na Anifilmu 2022

od 10.05.2022 do 15.05.2022

Oblíbený mezinárodní festival Anifilm už po jednadvacáté! I letos za účasti Liberecké iQLANDIE. Užijte si celotýdenní zábavný program a doražte se podívat i na stanoviště našeho science centra. Ústředním tématem celého festivalu je HUMOR. Díkybohu!

Anifilm je mezinárodní festival animovaných filmů, který už potřetí proběhne v Liberci. Jako každý rok si na své přijdou fajnšmekři i fandové animace všech věkových kategorií. Organizátoři navíc letos slibují extra porci legrace - ústředním tématem je totiž humor! Těšit se můžete na grotesky, komedie, vtípky, satiru, gagy, černé a jiné humory. Klasiky i novinky!

Tedy kdy: 10. - 15. května, celý den dle programu

A kde: Zámek Liberec, Kino Varšava, Divadlo F. X. Šaldy, Náměstí Dr. E. Beneše a další místa...

Pro kompletní info si můžete po načtení QR kódu stáhnout festivalovou aplikaci!

iQLANDIA na Anifilmu!

Na libereckém zámku budeme mít svoje stanoviště s humornými exponáty a dalším zajímavým programem. Doražte a nechte se překvapit! Přímo u nás v iQLANDII pak budou probíhat speciální science show na téma humor. Navíc bude probíhat hra Superhrdinové periodické tabulky, což jsou kreslené postavy představující prvky Periodické tabulky prvků. Ten, kdo si přijde během Anifilmu 2022 do iQLANDIA zahrát, vyhraje superhrdinské omalovánky nebo pexeso!

iqvýzva