Únor patří robotům! Tento měsíc jsme pro Vás připravili robotický program. Jaký a s jakými roboty se můžete vedle našeho Thespiana setkat?

ROBOTHLON

První únorový víkend jsme pro Vás připravili ROBOTHLON – projděte si nové robotické stanoviště v expozicích iQLANDIE a s pomocí šikovných lektorů objevujte schopnosti našich elektronických mazlíčků! Těšit se můžete na Ozoboty, robotí školku s Bee-boty, slalom s Robomasters a další.

Akce začíná oba víkendové dny ve 14:00 u RoboThespiana, kterého najdete ve 3. patře v expozici Člověk – Thespian Vám sdělí vše, co k úspěšnému absolvování ROBOTHLONU budete potřebovat. Na stanovištích s roboty budete za zvládnutí robotí disciplíny získávat razítka.

Kdy: 5. až 6. února, start vždy v 14:00

Robotí hra

Stáhněte si webovou aplikaci s pracovními listy po exponátech a zasoutěžte si s roboty v iQLANDII! Soutěž bude probíhat po celou dobu jarních prázdnin. Provedeme Vás těmi nejzajímavějšími robotickými exponáty naší iQLANDIE (robotické rameno exactec, robotické rameno engel, thespian, robotická ruka na marsu apod.). Odpovídejte na otázky a zasoutěžte si s námi o drobné ceny.

Kdy: 5. února až 20. března

Odkaz na webovou aplikaci - funkční až před akcí!