Intro

Metodické centrum - NAKAP

AKTUALIZACE 13. 3. 2020 : AKCE ZRUŠENA

Jakmile bude znám náhradní termín, uveřejníme jej zde.


Další ze seminářů Metodického centra v rámci projektu NAKAP v iQLANDII

Téma: Chemie prakticky

V pořadí již sedmý z osmi úspěšných seminářů na podporu badatelsky orientované výuky z dílny lektorů iQLANDIE. Tentokrát seminář cílí na učitele základních škol z Libereckého kraje, kteří vyučují chemii.

Seminář je akreditován jako vzdělávací program u MŠMT a každý z účastníků obdrží osvědčení o jeho absolvování.
Seminář vedou odborný lektoři iQLANDIE Ing. Šárka Votrubcová a Mgr. Jan Havlíček.
A jako všechny semináře metodického centra v projektu NAKAP je i tento seminář bezplatný. 

Program semináře metodického centra 24.3.2020Program semináře metodického centra 24.3.2020

Seminář se zaměřuje na praktické ukázky pokusů do výuky chemie na ZŠ.
První část je zaměřena na demonstrační motivační pokusy vhodné na úvod hodin, další část je věnována laboratorním experimentům, které mohou provádět sami žáci ať již v laboratořích nebo přímo ve třídě, a závěrečná část seznamuje s postupy využívanými v molekulární gastronomii.

Kapacita semináře je omezena. Proto se prosím přihlaste co nejdříve. V rámci semináře je pro účastníky zajištěno stravování zdarma

Po absolvování semináře budou mít účastníci možnost prohlédnout si stálé expozice science centra iQLANDIA, v jehož zázemí se seminář koná.

Vaši účast prosím potvrďte do 17. 3. 2020 na email:
rezervace@iqlandia.cz, tel.: +420 724 586 230

iQLANDIA-Metodicke-centrum-NAKAP-03-2020

V rámci projektu „Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Libereckého kraje I“ číslo  CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008498 vzniklo v science centru iQLANDIA „Metodické centrum pro pedagogy ZŠ na podporu badatelsky orientované výuky“.

Pro všechny pedagogy z Libereckého kraje zaměřené na výuku přírodovědných předmětů se realizuje celkem 8 bezplatných seminářů metodického centra v průběhu trvání projektu (od září 2018 do června 2020). Všechny semináře se budou věnovat badatelskému přístupu k výuce přírodovědných předmětů, jejich vzájemného propojení na základě mezipředmětových vazeb a možnosti propojení formální výuky s doplňkovým a neformálním vzděláváním v science centru. O účastníky se starají metodici science centra, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti neformálního přírodovědného vzdělávání. Na účastníky čeká mnoho experimentů, které mohou uplatnit v rámci své výuky na základní škole, kniha Experimentář, příjemné prostředí a milí lektoři. Semináře probíhají v laboratořích, expozicích a prostorách planetária v iQLANDII.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace