Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
Intro

Metodické centrum - NAKAP

WEBINÁŘ METODICKÉHO CENTRA

Termín konání: JIŽ PROBĚHLO

Téma: Robotika a programování výuce

Na tomto setkání se budou moci účastníci seznámit nejen s principy využití robotiky formou badatelsky orientované výuky ve výuce fyziky, ale také si nastíníme metody rozvoje logického myšlení a širšího zapojení robotiky do výuky přírodních věd.

Protože robotika je nové průřezové téma, cílem setkání je dát účastníkům i obecný vhled do mezipředmětových souvislostí, které robotika a programování do výuky přináší.
Součástí setkání tedy bude také inspirace, jak obohatit výuku informatiky a nebo jak začít s kroužky logického myšlení a robotiky.

Webinář povede Mgr. Martin Gembec

iQLANDIA-Metodicke-centrum-NAKAP-Robotika-ve-vyuce

Seminář je určen zejména pro pedagogy ZŠ, ale je přínosný všem pedagogům.


Webinář se koná v rámci projektu „Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Libereckého kraje I“ číslo  CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008498 vzniklo v science centru iQLANDIA „Metodické centrum pro pedagogy ZŠ na podporu badatelsky orientované výuky“.