Upcycling workshop: výroba lampy

Pro rodiny
Dospělí
Studenti
Děti
Workshop
iQFABLAB

Další workshop v našem iQFABLABU. Do ruky dláto a kladivo a jde se kutit! Přijďte si vyrobit novou designovou lampu ze starých nepotřebných věcí.

Přijďte si vyzkoušet upcycling na vlastní kůži! Vdechněte nový život starým věcem a staňte se kreativními designéry. V našem fablabu na to bude ideální podmínka.

A to díky podpoře značky Kozel. Děkujeme! ❤

Logo Velkopopovický kozel

Jaký bude koncept?

Doneste si základ materiálu na upcyklaci. Proveďte v garáži nebo sklepě válku skladů a vymyslete základ pro vaši novou lampu! Spotřební materiál (kabely, objímky, lak ve spreji atd.) a nářadí bude k dispozici v naší dílně iQFABLAB, ve které workshop proběhne.

Během pracovního půldne budete moci použít jakékoliv nástroje a nářadí, které v naší dílně uvidíte. K dispozici vám bude fablabí lektor se svojí studnicí nápadů a nespočtem zkušeností. Poradí vám s konceptem a nejspíš si přitom bude hladit svoji kozlí bradku značící jeho moudrost.

Upcycling teď frčí! A budeme se mu věnovat i v dalších workshopech, které plánujeme do konce roku.

Chci načerpat inspiraci na Pinterestu!

Upcycling lampa

„Upcycling je proces přeměňování odpadového materiálu nebo nepotřebných produktů v nové materiály či produkty lepší kvality, pro zlepšení hodnot životního prostředí."

Kdy, kde a kolik za to dám?

Kdy: 13. listopadu 2022 od 10:00 do 16:00 (příchod od 9:30)

Přihlásit se na workshop!

Praktické info

  • Základ k renovaci/upcyklaci – přineste si vlastní
  • Spotřební materiál a nářadí – bude k dispozici
  • Občerstvení – oběd vlastní (možnost ohřátí v mikrovlnce), případně v jídelně Jizerka v Centru Babylon; drobné občerstvení bude v průběhu workshopu k dispozici - káva, čaj, voda, sušenky
  • Bude třeba souhlas s poskytnutím fotografií/videa pro marketingové účely Plzeňskému Prazdroji a.s. (značce Kozel)

Co plánujeme dále?

V průběhu roku vypíšeme další pracovní workshopy s tématem upcyclingu. Budeme vytvářet další menší nábytek. Tyhle témata nás prostě baví. A vás?