Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Mikuláš v iQPARKU

Mikuláš v iQPARKU

od 03.12.2022 do 04.12.2022

Mikuláš s čertem i andělem přijdou navštívit děti do iQPARKU! Dorazte s dětmi a zažijete krásnou mikulášskou atmosféru. Mikuláš na vás bude čekat 3. a 4. 12. v andělské a čertovské laboratoři. 

Přijďte si se svými dětmi užít Mikuláše do iQPARKU. Těšit se můžete na hodinový program v andělské a čertovské laboratoři a pokusy pro nejmladší. Také vás čeká zdobení perníčků, výroba obláčků, nebo čertovská stezka pro odvážlivce.

Vstupné na Mikuláše je 200 Kč za dítě, dospělý doprovod je zdarma (vstupenky do expozic iQPARKU lze zakoupit na pokladně nebo online a nejsou součástí mikulášské besídky).

Chcete vaše děti obdarovat mikulášskou taškou s dárky?

V našem iQSHOPU budou k dispozici tematické mikulášské tašky, do kterých můžete dětem připravit malé dárečky. Obsah tašky si buď doneste vlastní nebo se plně spolehněte na náš iQSHOP. Věřte že náplní máme více než dost. Nebo zkombinujte obě možnosti. Zkrátka, je to na Vás.

Kdy: 3. a 4. prosince 2022 vždy v 10:00, 14:00 a 16:00

Kde: v laboratoři ve 4.patře iQPARKU

Registrace je nutná a jeden termín je vždy omezen na maximálně 20 dětí.

iQSHOP v iQPARKU

Náš iQSHOP, kde můžete koupit mikulášské tašky i dárky.

Těšíme se na vás!