Víme, jak na nezapomenutelný firemní večírek!

Že už vás nebaví chodit rok co rok s kolegy na to stejné místo, kde jsou jedinou zábavou chlebíčky, šipky a kulečník? Zkuste to letos jinak a zažijte netradiční vánoční večírek, který kolegům vytře zrak a vzpomínat budou i na něco jiného než jen na počet prolitých panáků!  

S mírou, ale hlavně na míru

Nečekejte, že vám pronajmeme stůl, pár židlí a šlus. Umíme zařídit skvělou party pro malou skupinku i pro stovky hostů. Podle počtu lidí s vámi doladíme ideální prostor, na výběr je ze dvou konferenčních místností nebo se můžete uvelebit přímo v expozicích. Míří vaše firma až do nebe? Co takhle planetárium a bufet v expozici Kosmo?

Kontaktovat pro nezávaznou poptávku

vecirek_kosmo

Budou mezi vámi lítat jiskry

Nenecháme zábavu jen na tom jednom kolegovi, co tak rád vypráví vtipy. Radši vás vtáhneme do světa vědy s naší nabombenou science show. V hlavní roli ale stejně budete vy. Kdo si nechá zapálit ruku, komu budou vstávat vlasy z Van Der Graafova generátoru a kdo ochutná vesmírnou zmrzlinu? Z našich osvědčených workshopů pro vás vybereme to pravé ořechové.

vecirek_show

Vyřešte pracovní spory jednou provždy

Vytvořte týmy a poměřte si síly na našich interaktivních exponátech. Vánoční večírek přímo volá po partičce fotbálku pro 8 hráčů! Mezi další stanoviště může patřit air hockey, soutěž o největšího křiklouna nebo vis na hrazdě. Nakonec můžete zase táhnout za jeden provaz a ještě si to změřit!

vecirek_silak

A teď to hlavní…

Ano, jídlo. I tady umíme vykouzlit nezapomenutelný zážitek. Ochutnejte dobroty z naší molekulární kuchyně (a baru). Nebojte, na chlebíčky taky dojde, catering domluvíme podle vašich preferencí. 

vecirek_molekularni_bar

I v science centru se dá zapařit!

O protančení tenisek nemusíte přijít, na větší akci vám rádi domluvíme DJ nebo probereme možnosti vlastní hudby. Takové silent disco poslední dobou také roste na oblíbenosti! Možnostem se meze nekladou, ale pokud budete chtít party protáhnout do pozdních až ranních hodin, rádi vám doporučíme podniky na afterparty nebo ubytování poblíž. 

Kolik to bude stát? 

Cena se odvíjí od programu, který sestavíme podle vašich požadavků. Ozvěte se nám a společně doladíme veškeré detaily.

Stále máme pár volných atraktivních termínů, tak dlouho neváhejte.

Kontaktovat pro nezávaznou poptávku

Zkuste to letos jinak. Zažijte s kolegy netradiční oslavu plnou zážitků.