1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Chemický adventní kalendář - výherci

Chemický adventní kalendář - výherci

05.01.2020

Už známe výherce online adventního kalendáře iQLANDIA. Planeta superhrdinů je Vám nadále k dispozici se všemi vytvořenými materiály.

Během adventu 2019 měli fanoušci iQLANDIE k dispozici online chemický adventní kalendář z dílny našich odborných lektorů.

Soutěžní část skončila s koncem adventu, ale vytvořené materiály jsou nadále k dispozici všem zájemcům z řad učitelů i veřejnosti na následující stránce:

Pravidla adventní soutěže

Každý den od 1. do 24. prosince 2019 byl na stránce Chemického adventního kalendáře zobrazen jeden chemický prvek s nápovědou a videem. Úkolem bylo zjistit, o který prvek se jedná.
Pro zařazení do slosování o výhry bylo potřeba správně odpovědět alespoň na 4 otázky a vždy uvést stejnou e-mailovou adresu. Ze soutěžících, kteří správně zodpověděli všechny otázky, byl vylosován výherce speciální ceny.

Z řady soutěžících byli vylosováni následující výherci:

1. cena - permanentní roční rodinná vstupenka do iQLANDIE, chemické pexeso

Dušan F., Trutnov

2. - 3. cena - jednorázová rodinná vstupenka do iQLANDIE, chemické pexeso

Daniela Š., Vsetín
Klárka F.

4. - 6. cena - kniha pokusů Experimentář, chemické pexeso

Gábi T., Hodkovice nad Mohelkou
Klára F., Trutnov
Tereza B., Stříbro

7. - 10. cena - chemické pexeso a chemická omalovánka

Tereza S., Praha
Kristina B., Karviná
Adam H., Ústí nad Orlicí
Filip E.

Speciální cena pro soutěžícím s nejvyšším počtem správných odpovědí - permanentní roční rodinná vstupenka do iQLANDIE, chemické pexeso

Jana Š., Turnov

Gratulujeme výhercům a všem soutěžícím děkujeme za účast a přejeme radost při objevování dalších vlastností chemických prvků.

Chemický adventní kalendář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace