Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Pronájem a obchod
  4. Reference

Reference

Institut nanotechnologie na TUL Liberec

Institut nanotechnologie na TUL Liberec

"Lektor iQLANDIE byl úžasný! Science show byla super, líbila se nám moc - i kolegové chemici uznale tleskali!"

Science show na Hodkovických slavnostech

Science show na Hodkovických slavnostech

„Science show se vydařila skvěle a byli jsme opravdu velice spokojeni. I přes nepřízeň počasí návštěvníci dorazili a děti byly z pokusů nadšené. Pan lektor vše zvládnul profesionálně a s humorem. Ještě jednou děkuji za tak vstřícnou spolupráci.“

Valeo Family Day

Valeo Family Day

„Rádi bychom Vám poděkovali za perfektní ukázky ze světa vědy, techniky a přírody, které jste prezentovali během akce Valeo Family Day. Z pohledu organizátora jsem viděla, že stánek byl velmi populární nejen pro malé děti, ale i pro puberťáky, kteří mimo jiné zkusili vylovit ježka z klece či balancovat na plošině. Budeme se těšit na další spolupráci při jiných akcích."

Pošli třídu s Lavande Event Agency

Pošli třídu s Lavande Event Agency

"iQLANDIA hostila vítěznou třídu 18. ročníku soutěže Motýli pořádanou Europark Praha. Organizace výletu šla jako na drátkách a my jsme moc rádi, že si všichni návštěvu iQLANDIA užili!"