Intro

Partneři

Partnerství

Díky spolupráci s významnými partnery, nabízíme návštěvníkům kvalitní chytrou zábavu a školám cenově dostupné vzdělávací programy.

Hlavní partneři

 

       iQLANDIA-partner-liberecky-kraj LIBERECKÝ KRAJ A CENTRUM VZDĚLANOSTI LIBERECKÉHO KRAJE
(od 1. 7. 2017 sloučeno se Střední školou a Mateřskou školou Na Bojišti 15, Liberec) zajišťuje v iQLANDII aktivity dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a veřejnosti.
iQLANDIA-partner-nadace-skola-hrou             NADACE ŠKOLA HROU
finančně podpotuje science centrum iQPARK.

Partneři

iQLANDIA-partner-valeo                                                                                      Valeo
se zabývá vývojem a výrobou komponentů, díky kterým budou auta ekologičtější, propojená a automatizovaná. Zárukou moderní mobility a moderního průmyslu jsou inženýrky a inženýři zítřka, a proto už dnes Valeo aktivně podporuje rozvoj vzdělávání v technických oborech.
iQLANDIA-partner-csob ČSOB
patří mezi největší banky v České republice. Svým zákazníkům nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb včetně pojištění a produktů ostatních společností skupiny ČSOB.
iQLANDIA-partner-eurovia EUROVIA VINCI
patří  k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice, jedná se o jedničku v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Své služby nabízí zákazníkům déle než 60 let. Pověst Skupiny EUROVIA CS stojí na kvalitní, včasné a odborně odvedené práci i na vysoce kvalifikovaných zaměstnancích. 
Partner_iQLANDIA_Busch Busch Výroba CZ, s.r.o.
německá rodinná společnost v Liberci, je předním výrobcem vakuových čerpadel, dmychadel a kompresorů na světě.
iQLANDIA-partner-Ekokom EKOKOM
je nezisková akciová společnost vytvořila a efektivně provozuje celorepublikový systém, který zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu na kvalitní evropské úrovni.
iQLANDIA-partner-Ceska-mincovna Česká mincovna
je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Přes dvacet let razíme v Jablonci nad Nisou oběžné mince pro český stát.
iQLANDIA-partneri-SEVEROCHEMA Severochema
patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení umožňují společnosti okamžitě a kvalitně uspokojit nejrůznější požadavky svých odběratelů. 
iQLANDIA-partner-ZF ZF Group
je jedním z největších dodavatelů pro automobilový průmysl. Cílem společnosti je posouvat hranice v oblasti autonomního řízení automobilů. Jablonecký závod sídlící blízko přehrady se zabývá vývojem a výrobou brzd. Zaměstnává více než 1 200 zaměstnanců.

Mediální partneři

iQLANDIA-partner-Liberecka-Drbna                                                           Liberecká Drbna
je nezávislým internetovým deníkem přinášejícím svůj vlastní pohled na fungovaní našeho města a lidí v něm žijících. Na hlavní straně naleznete denně aktualizovaný obsah hlavních zpráv, ale i rozhovory nebo sportovní reportáže.
iQLANDIA-partner-RCL Radio Contact Liberec
je oblíbenou, pro celou rodinu dlouhodobě nejposlechovější hudební rozhlasovou stanicí v regionu.
iQLANDIA-partner-Kudy-z-nudy Kudy z nudy
projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Spolupracujeme

iQLANDIA-partner-Ceska-hlava iQLANDIA-partner-Univerzita-Karlova
iQLANDIA-partner-Technicka-univerziva-v-Liberci iQLANDIA-partner-Wellness-hotel-Babylon
iQLANDIA-partner-OpenTechLab  
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace