Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Kariéra
  4. Vedoucí moderní dílny (iQFABLAB)
Intro

Kariéra

Vedoucí moderní dílny (iQFABLAB)

Plotr je lotr a potřebuje šéfa!

Laser, 3D tisk, plotr, dílna … ale především obrovská příležitost. Nehledáme člověka, co se před novými technologiemi schovává tiše ve skříni s tlačítkovým telefonem v ruce. Hledáme člověka s nápady a vizemi, jak naši moderní dílnu iQFABLAB posunout dál.

Pokud máte navíc schopnost řídit malý kolektiv a je vám blízká kreativní práce a vedení kurzů pro veřejnost i školní kolektivy, je to pozice přesně pro vás!

Pracoviště: iQPARK / iQFABLAB

Kontakt: hr@iqlandia.cz

Směnnost: 8 hodinové směny, pracovní doba rozvržená dle potřeby (min. 1 večer v týdnu, někdy víkend)

Pracovní úvazek: plný, individuální domluva možná

Pracovněprávní vztah: pracovní poměr

Minimální vzdělání: středoškolské vzdělání s výučním listem (SŠ nebo VŠ technického nebo pedagogického zaměření výhodou)

Pracovní poměr: nástup možný ihned

Požadované dovednosti:

Hledáme člověka, co si to umí všechno promyslet, naplánovat, domluvit se s týmem a pak si užít celou realizaci. Náš nový král Fablabu by měl mít manažerské dovednosti, mít kreativní myšlení, neměl by se bát mluvit a určitě by se neměl bát dětí. Když bude mít aktivní zkušenost s 3D tiskem, robotikou, modelářstvím, elektrotechnikou nebo vektorovou grafikou, tak pomyslně předbíhá celou frontu čekajících CíVíček. Protože kouzla ve Fablabu probíhají občas i večer a o víkendech, určitě se hodí i časová flexibilita.

Výhodou je (není podmínkou):

  • znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B
  • základy programování
  • manuální zručnost (práce se dřevem)
  • základy elektrotechniky/pájení
  • modelování ve 3D
  • vzdělání technického/pedagogického charakteru

Pracovní náplň:

  • vedení provozu FABLAB po personální i organizační stránce
  • plánování aktivit iQFABLABU včetně nákupu materiálu, údržby zařízení a dalšího rozvoje
  • vývoj, příprava a vedení dílenských a technických programů pro školy a veřejnost
  • spolupráce s ostatními odděleními iQLANDIE (technické oddělení, marketing, programové oddělení)
  • vedení různých typů programů (workshopy)
  • prezentace produktů společnosti v rámci výjezdů mimo společnost (výstavy, veletrhy, roadshow)
  • práce dle potřeby

Zájemci prosím zasílejte vaše CV a krátký motivační dopis na hr@iqlandia.cz

Benefity

Závodní stravování
Závodní
stravování
Dlouhodobé stabilní zaměstnání
Přítelská atmosféra
Přátelská
atmosféra
Bezplatný vstup do vybraných volnočasových institucí

Zaujala tě některá z nabídek?

  • Pošli životopis, případně i motivační dopis, nebo napiš pár důležitých informací o sobě,
  • přijmi pozvání k osobnímu pohovoru, žádné obavy, všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat,
  • s sebou si vezmi především dobrou náladu,
  • neřeš formální oblečení, přijď tak, jak se cítíš nejpohodlněji, naším cílem je příjemný a přátelský rozhovor,
  • nezapomeň do předmětu uvést o jakou pozici máš zájem.

Rád/a bys u nás pracoval/a, ale nevyhovuje ti nabídka pracovních míst?

  •  Zašli nám svůj životopis,
  • sděl, o jakou pozici bys stál/a nejvíce a proč bychom právě tebe měli přijmout do týmu.

Zasláním životopisu nám dáváš souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.

Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.

Další informace