Edutainer - Animátor - Průvodce iQPARK a iQLANDIA

Jestli se zajímáte o přírodovědné obory, baví vás práce s mladšími dětmi, komunikace a chcete dělat práci, která má smysl, jste náš člověk.

Do našeho týmu hledáme posilu do programového týmu iQPARKU a iQLANDIE, který nabízí 4 patra chytré zábavy pro mladší badatele. Takže jestli se zajímáte o přírodovědné obory, baví vás práce s mladšími dětmi, komunikace a chcete dělat práci, která má smysl, jste náš člověk. Nevadí, že nemáte všechny fyzikální zákony v malíku, hledáme tvořivost, proaktivní komunikaci, improvizaci a potřebu ukázat, že věda není nuda. Cítíte se na to? Pojďte do toho s námi!

Co vás čeká

•    jednání s návštěvníky iQPARKU a iQLANDIE
•    aktivní a vstřícný přístup
•    obsluha exponátů
•    poradenství k službám, programu a exponátům
•    vedení a tvorba programů v expozicích a laboratoři pro veřejnost iQPARKU
•    příjemné vystupování
•    aktivní účast na marketingových výjezdech
•    vedení vzdělávacích programů pro MŠ, 1.st. ZŠ (po určité době) v iQPARKU
•    odbavování školních skupin
Směnnost: 8 hodinové směny dle plánu směn a otevírací doby (víkendy, svátky a prázdniny 9:45 až 18:15, po - pá ve školním roce, mimo všech prázdniny 7:45 až 16:15), jednou za 14 dní víkend, nástup květen/červen 2024.
Volné jsou 2 pozice, 1 do iQPARKU a 1 do iQLANDIE. Pro pozici do iQPARKU je nutná pedagogická zkušenost s malými dětmi a kreativita při tvorbě programů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

•    komunikativní dovednosti, vynikající vyjadřovací schopnosti
•    zkušenosti s vedením skupiny mladších dětí (3-10let), např.: pedagogická praxe, vedoucí na táboře nebo vedení zájmového kroužku pro práci v iQPARKU
•    kreativita a schopnost spolupráce v tvořivém týmu
•    vstřícný přístup k zákazníkům (děti i dospělí)
•    dovednost interakce s dětmi i dospělými
•    ochota učit se nové věci
•    prezentační dovednosti
•    práce s PC
•    úsměv a nadšení

Výhodou bude, pokud budete umět

•    schopnost domluvit se na turistické úrovni anglicky nebo německy
•    praxe/zájmy dramatického zaměření nebo performace
•    aktivní zájem o popularizaci vědy
•    pedagogické vzdělání
•    ŘP skupiny B

Co vám můžeme nabídnout

•    možnost seberealizace
•    možnost růstu a rozvoje, podpora a zdokonalování tvých schopností
•    zázemí 20leté společnosti
•    inspirativní a přátelská atmosféra, kolektiv, s kterým budete rádi trávit čas
•    místo prakticky v centru Liberce, kde můžete v pohodě zaparkovat
•    práci, která má smysl, a kde můžete dělat „dobro“
•    dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, sick days, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, atd.

Informace o pozici
Společnost
IQLANDIA, o.p.s.
Nitranská 410/10, Liberec – Liberec III-Jeřáb
Požadované vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky
Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Plat: 28 000 – 33 000 Kč
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Přihláška

Hidden