Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

  1. Úvod
  2. iQFABLAB
  3. Otevřená dílna
Intro

Co je Otevřená dílna?

Otevřená dílna iQFABLAB je unikátní projekt první liberecké otevření dílny pro širokou veřejnost - pro všechny kutily, inovátory, bastlíře, makery, modeláře, vynálezce, umělce, začínající podnikatele a zkrátka pro všechny, kteří chtějí tvořit vlastní originální výrobky anebo se učit novým dovednostem a poznávat nové technologie.

Na hladký provoz otevřené dílny (a dodržování rezervovaných časů) vždy dohlíží minimálně jeden člověk z našeho týmu.

Scházíme se každý čtvrtek během školního roku od 16.00 do 20.00. Na daný termín je nutné provést si rezervaci minimálně tři dny předem - tedy vždy do pondělí. 

Jestli tě Otevřená dílna zajímá a chceš se podívat, jak to u nás chodí a vše si prohlédnout, není nic jednoduššího, než se stavit osobně.

Prohlídka je zdarma, ale abychom o tobě věděli, mohli s tebou počítat a dát ti vědět, kdyby se něco změnilo, rezervuj svou návštěvu.

Se stroji musíš umět zacházet, pokud to neumíš, absolvuj některý z Technických kurzů.

iQFABLAB-Otevrena-dilna-vybaveni

Napište nám