Intro
 
Liberecký tým složený z dynamických osobností s vášní pro techniku, bastlení, tvoření všeho druhu, zlepšování, kutilství, tvorbu a inovace.
Kromě svého hlavního zaměření se věnují tvoření i ve svém volném čase a v mnoha různých oblastech.  

Jádro našeho týmu:

Petr Desenský

Původně učitel matematiky a fyziky, ale ve skrytu duše hračička. Manažer pro vědu a vzdělávání, který podlehl svému nadšení do nových cool věcí a stal se členem našeho "fablabího" týmu. Nejvýřečnější mentor, kterého u nás potkáš :)

Pavel Saal

Vede iQFABLAB a zastřešuje jeho činnost. Specializuje se na 3D tisk a pití kávy. Hrdý majitel psa Merlina a konzole PS. Donucen vnějšími okolnostmi rád kreslí.

Lucka Bergman

Máma dvou dětí, která to s bruskou, pilou i vrtačkou umí lépe než někteří chlapi. Tato zkušená truhlářka má na starost hlavně hrubou dílnu, ale poradí si i s laserem nebo 3D tiskem.

Martin Gembec

Astronom, vedoucí iQPLANETÁRIA v Liberci, lektor robotiky, pedagog, školitel, 3D tiskař, ajťák a super kluk.

Martin Novák

Kreativec a všeuměl, který se umí nadchnout pro ledasco. Rád maluje, kreslí, baví ho fyzika a když se náhodou začne nudit, skočí si sjet kopec na longboardu. V iQFABLABU si oblíbil hlavně laser, řezací ploter a vektorovou grafiku.

Honza Jiránek

Ajťák, programátor, elektrotechnik, opravář elektrotechniky, zápasník MMA, viking brázdící ještědské krajiny na Harleji, otec a metalák.

Pavel Lhoták

Muzikant, opravář, kutil, truhlář a elektrikář v jedné osobě.  Specializuje se na mechaniku elektrotechniku, konstrukci a výrobu elektromechanických zařízení ( IoT kout). S kapelou zpívá, hraje na kytary a věnuje se nahrávání a míchání zvuku.

Klára Nejedlová

Amatérská truhlářka, fanynka 3D tisku, pejskařka a organizační čarodějka. Kromě mentoringu otevřené dílny má na starosti i rezervace

Externí spolupracovníci:

Jan Koprnický

Absolvent fakulty mechatroniky, mentor za TUL, skutečný vědec.

Jiří Šafka

Vedoucí laboratoří 3D tisku na TUL, mentor 3D tisku a moudrý rádce. Profesionální vědec.

Petr Havlík

Programátor a tanečník historických tanců, modelář vláčků, táta a fanoušek vědy.

Lukáš Budínský

Milovník silných motorek, dálkově řízených modelů, chalupář, hokejista a golfista. Profesionální 3D tiskař a aktivní přispěvatel serveru thingiverse.com.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace